Wpis z mikrobloga

@badreligion66: zawsze myślałem, że badania z których wynika, że odsetek kryptogejów jest wyższy wśród osób o, rzekomo, konserwatywnych poglądach, są przesadzone, ale obserwując reakcje pisowców na Bochenka to chyba coś w tym jednak jest.

Niby coś gadają, że LGBT jest złe, chłopak dziewczyna normalna rodzina, a z drugiej strony aż im staje na myśl o 192 cm facecie z Łodzi.
@smilealittlebit: Zgodnie z zasadą o łapaniu złodzieja, kto krzyczy najgłośniej. Dodatkowo Edmund i Misiek przy Antonim czy tyle lat bez karności płk Piotra P. Jakby dodać ziomka jeszcze bardziej skrajnego Krzysia co ma Karinkę, a wcześniej lubił kluby inne niż wszystkie, idąc pod prąd, mamy komplet, a nawet komplecik;)
obserwując reakcje pisowców na Bochenka to chyba coś w tym jednak jest.


Niby coś gadają, że LGBT jest złe, chłopak dziewczyna normalna rodzina, a z drugiej strony aż im staje na myśl o 192 cm facecie z Łodzi.


@smilealittlebit: w ogóle to może ja jakiś dziwny jestem, ale dla mnie typ jest po prostu normalny i Trzaskowski jest od niego przystojniejszy z mordy. Chyba, że przegrywy mają rację i te 192