Wpis z mikrobloga

Ehh człowiek nie docenia tego co ma.

Byłem z dosyć biednego domu i nie miałem kablówki ale na antenowym (chyba, nie znam się na telewizji) tak raz na 2 dni odbierał carton network przeważnie był szary obraz i z mega szumami ale jak oglądałem jakąś bajkę to się jarałem jak dziki i zapatrzony byłem jak w obrazek.

A dzisiaj 10 platform streamingowych w abonamencie, ps5, komp za 5 klocków i człowiek nie ma co robić.

Gdzie ta dziecięca radość..

#ehh #gorzkiezale #dziecinstwo #takaprawda
BananowyKrol - Ehh człowiek nie docenia tego co ma.

Byłem z dosyć biednego domu i ni...

źródło: 552214b6-4a50-46a4-b472-66b3f43efdfb_1616934705832

Pobierz
  • 12
@BananowyKrol: musisz poznać coś nowego.

Np, pojedz sobie gdzieś w nowe miejsce do innego miasta np do kina/teatru/filharmonii/restauracji. Poczujesz to samo co w dzieciństwie - świeżość i obcowanie z nieznanym, nieosiągalnym wcześniej (zapewnie nawet zamarkujesz zaparkowaną furę na mapie)

Jak chcesz mieć większe doznania to zabierz tylko papierową mapę i tam nakreśl sobie trasę.

Świat jest tak ogromny a żeby zwiedzić wszystkie miejsca nie starczy Tobie życia, spiesz się poznawać nowe
@BananowyKrol: U mnie w mieście była ruska jednostka wojskowa i jakimś cudem stary tak potrafił antenę ustawić że odbieralismy co ruscy na video ogladali. Nie wiem jak to działało ale tak obejżalem po raz pierwszy "Wejscie Smoka" , "Amerykanski Ninja", "Krwawy Sport" i kilka innych hitów. Oczywiście jakość była daleka od HD xD
nie miałem kablówki ale na antenowym (chyba, nie znam się na telewizji)


@BananowyKrol: ale wiesz co miales podpiete do tv? Zwykla antene ktora mozna przenosic czy satelite jakiegos pirackiego? Ciekawa sprawa