Wpis z mikrobloga

Macie papiery na posiadanie broni, chcecie ją trzymać w domu, Wasza dziewczyna/narzeczona/żona się jej boi, nie zgadza się na to, nie chce żebyście mieli broń w mieszkaniu/domu. Co robicie?


@kasiknocheinmal: myślę, że narzeczona/żona nie jest zbyt mądra, bo bardziej powinna się martwić czy w razie W państwo szybko nie upomni się po jej męża/faceta skoro ma już obycie z bronią.

poza tym trzymanie broni w domu nie różni się zbytnio od
zwyczajnie nie lubię wklejania zawartości jednych for na drugie.


@kasiknocheinmal: Ale właśnie to robisz -- duplikujesz tamtą dyskusję na wypok i jeszcze nie chcesz, żeby ludzie tutaj wiedzieli, że tam się ona też toczy.
Serio, nie rozumiem tej potrzeby utrzymania tajemnicy -- wyjaśnisz?
@kasiknocheinmal: Boi się broni? A własnych pięści się nie boi? Noża do chleba?

Sugeruję jej iść leczyć paranoje, jak wyzdrowieje to możemy racjonalnie porozmawiać jak dorośli ludzie i dojść do konsensusu.

Stąd, tak?

https://braterstwo.eu/tforum/t/1317603#amv


@Polinik: Chciałem tam wejść, a tu "NIE DLA PSA KIEŁBASA". Nieźle, odnosić się do gości (potencjalnych użytkowników) na własnej stronie per "psy" xD
@kasiknocheinmal: @moll mi sie wydaje, ze na start trzeba po prostu kobiecie wyjasnic wszelkie zasady przechowywania broni. Zakladam, ze dla niej bron = niebezpieczenstwo i troche z tym panikuje i mozna jej pokazac, ze tak nie jest. Wyjasnic, ze bedzie szafa pancerna, bron rozladowana. Mysle, ze tez by bylo fajnie zabrac ja na strzelnice i troche oswoic z brona, pokazac, ze moze byc tez rozrywka, dac jakies pozytywne emocje i odczucia
Chciałem tam wejść, a tu "NIE DLA PSA KIEŁBASA".


@DonRzoncy: Forum jest dla członków klubu. Jak ktoś nie chce płacić tych 10 PLN rocznie za członkostwo w klubie i przywileje z tym związane (dostęp do forum jest tylko jednym z nich) -- to faktycznie musi się obejść smakiem, jak pies z tego powiedzenia. ¯\(ツ)/¯