Wpis z mikrobloga

@gientkaszyja: Jako człowiek który sam sprowadzał i sprzedawał samochody w swoim życiu mogę ci napisać z czystym sumieniem jedno krótko zwięźle i na temat : nie. Ja wiem, że ogrom osób jest po prostu odklejonych i oni nie kupią auta które ma 200k bo to ich zdaniem szrot, ale prawda jest taka, że to +170 które jest w tej ofercie to normalny przebieg dla używanego auta z tego rocznika. Oczywiście banda
@gientkaszyja no no no juz znam jednego przyjaciela forum i klubowicza wrecz( z marki saab) który im dłuzej to robił to sprzedawał coraz gorsze bagna aż znikał z kasa. Nie mówie że ten jest zły ale handlarz = bardzo ograniczone zaufanie.
@gientkaszyja: raczej w Niemczech mało kto jest nadgorliwy i zmienia olej częściej, niz interwał zalecany przez producenta. Natomiast jeżeli facet jest w porządku i ludzie polecają, to może warto.

Jeżeli auto jest faktycznie w dobrym stanie, to bardzo szybko zniknie.
@kimunyest95 człowiek niby sprowadza auta bardzo ciężko dostępne w PL - z tym silnikiem i wyposażeniem nie ma żadnego na OtoMoto, na grupach Volvo również. Mam bardzo blisko do niego więc nie stracę nic oglądając.
@gientkaszyja ten Nestus regularnie się ofertuje na grupach Volvoskich (nie tylko V40)
Znany jest. Jakby były kwasy to byłoby raczej o tym głośno. A ludzie go raczej polecają.

Zaznaczam że sam u niego nie kupowałem.