Wpis z mikrobloga

miałem znajomych z różnych komisji nikt nikomu nie zaglądał do dupy, jestem w stanie uwierzyć w sprawdzanie jaj,


@xyz_xyz: U mnie kilka lat temu to w sumie było tak, że lekarz powiedział ''dobra, gadki w dół'' spojrzał się się i powiedział następnie ''dobra, oba jądra są'' i to było całe sprawdzanie jajec. Bardziej bekowe jak już było to kiedy pani około 60 lat mierzyła mi rozmiar głowy XD
  • Odpowiedz
dokładnie, ja uważam że w szkole średniej powinien być bardziej rozwinięty przedmiot w stylu przysposobienie obronne.


@Belbiteo: Przecież masz w szkołach te śmieszne klasy mundurowe/policyjne.
  • Odpowiedz
a faktycznie mierzyli glowe i chyba proporcje reszty ciala


@xyz_xyz: Ja bardziej pamiętam, że jeszcze się o numer buta pytali, tam wzrost i była taka książka na daltonizm chyba co się numery czytało.
  • Odpowiedz
@Cztero0404 a ksiazeczka to nawet w badanich do pracy jest :p ja po pewnym etapie mam z tym problem mimo ze kolory widze ale odcienie chyba gorzej xD mam wgrany sterownik vga na 16
  • Odpowiedz
@sildenafil: #bekazlewactwa gdzie obowiązkowa służba wojskowa to jednak domena prawicowej części politycznych ugrupowań. Tobie walkę o prawa meżczyzn przysłoniła polityka, totalnie ignorujesz tych którzy na mężczyzn plują żeby wrzucić znaleziony w czeluściach internetu wpis jakiejś aktywistki o lewicowych poglądach czy opatrywać #bekazlewactwa rzeczy, pod którymi podpisaliby się członkowie partii prawicowych.

Ale już robiłeś fikołki w kwestii rzekomego zniesienia domniemania niewinności, więc niczego innego się nie spodziewałem.
  • Odpowiedz
  • 0
@Wink: obowiązkowa służba wojskowa to domena wszystkich partii, tylko prawica ma na tyle rigczu aby powiedzieć to w twarz, a nie udawać i oszukiwać, że jest przeciw jak jest za.
  • Odpowiedz