Wpis z mikrobloga

@KrzaczekPl: w niedzielę zawsze jest peak aktywności w internecie, więc gęste jest ładowane na wszystkie portale

Na Twitterze jest już taki ściek i lizanie się po mordach najbardziej przesyconymi emocjonalnie retweetami, że ludzie to wsiąkają i bezskutecznie starają się odbić piłeczkę wchodząc w dyskusję z falą wzajemnie lajkujących się botów.
Czyli handel w niedziele wróci? Od połowy roku nadal będzie zamrożona cena prądu? Obecny rząd wykazuje chęć kontynuacji budowy CPK?


@dr-proktor: od razu podaj numery w totka skoro chcesz rozliczać za przyszłość i domysły.

Ja może nawiążę do innych takich pytań które pojawiały się w podobnym tonie w grudniu, ale odpowiedzi już mamy.

Czy wiatraki można stawiać 5m od domu? Czy Mati ma koalicjantów? Czy przeniesiono lokacje budowy elektrowni atomowej? Czy
Mirko to taka bańka informacyjna gdzie jak tylko napiszesz coś źle o KO to jesteś jechany jak bura suka


@Mrbimbek: Przecież to napisałem, tu masz 180 stopni inaczej niż tam. Na głównej jesteś #!$%@? tak samo za krytykę pisu i konfy

Na głównej możesz przeczytać opinie różnych stron


@Mrbimbek: Wejdź w dowolne znalezisko, znajdź pierwszy komentarz inny niż wszystkie. Znajdziesz może na 7 stronie z jednym plusem
@Gluptaki: odpaliłes się trochę, a żadnego z tematów o których poruszasz nie ma w temacie tego wpisu...

Nie wiem jakie były straszenia jednych na drugich, bo staram się izolowac od rzeczy na które nie mam wpływu.

Wiem natomiast że na chwilę obecną ochrona ceny energii skończy się po pół roku 2024 - więc wpis że ceny wzrosną to wygląda mi na prawdę (sam przekroczyłem próg na koniec roku i odczułem różnice
a te teksty to nieprawda jest? Jeżeli to manipulacje to mówta, bo ja serio pytam


@dr-proktor: Nie czytałeś tych artykułów, prawda?

Czyli handel w niedziele wróci?


W artykule napisane jest, że nie są prowadzone żadne prace w tym zakresie, a nie, że handel w niedziele nie wróci.

Od połowy roku nadal będzie zamrożona cena prądu?


Nie wiadomo. Na chwilę obecną zamrożenie jest przedłużone do czerwca 2024 r. Znalezisko to zwykły clickbait,
odpaliłes się trochę, a żadnego z tematów o których poruszasz nie ma w temacie tego wpisu...


@dr-proktor: no jasne, że nie ma, bo zostały już sprostowane i ciężko dalej na nich kręcić imbę. Ale schemat działania jest dokładnie ten sam. Zamiast rozliczać i wyciągać wnioski z tego co faktycznie JEST I BYŁO to tworzenie wyimaginowanych rzeczy które NA PEWNO się staną (np. Tusk sprzeda Polskę Niemcom) i oburzanie się na nie.
@Gluptaki: ok, pożyjemy, zobaczymy. Póki co zrobiło się mocno spolaryzowanie tutaj więc odcinam się. Mnie już każdy rząd dymal - i SLD i PO i PiS dlatego może nie robię sobie nadziei że będzie lepiej.