Wpis z mikrobloga

Zrobiłem sobie Vision Board. Marzenia trzymają nas przy życiu. Silna wizja rozpala wewnętrzny ogień, który wspiera nas w pokonywaniu codziennych trudności. Wiedzieć czego w życiu chcesz to podstawa.

Niektóre z tych rzeczy już się ''robią'' i wiem, że to tylko kwestia czasu. Chociaż nie wszystkie obrazy to marzenia, a bardziej przypominajka z czym chcę się w życiu identyfikować.

Plusujących zawołam za 5 lat i podsumuję czy moja wizja urzeczywistniła się w świecie materii.

#marzenia #cele #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #rozwoj #zwiazki #sport #finanse #studia #psy #mieszkanie #silownia #samochody #ksiazki #bogactwo
kuddelmuddel - Zrobiłem sobie Vision Board. Marzenia trzymają nas przy życiu. Silna w...

źródło: VB(2)

Pobierz
  • 10
@kuddelmuddel: dla mnie istnieją w życiu cele, oraz ambicje. Cele mogą być z tych prymitywnych, czyli np takie jakie pokazałes na obrazku: sukces w jakiejsls dziedzinei zawodowej, sukces materialny, zdobycie jakiejs wiedzy i umiejętnosci itp

A ambicje to nieco inne kwestie
@In_thrust_we_trust: szczerze delikatnie #!$%@?, takie rzeczy możesz gadać jeśli jesteś w jakimś klasztorze szczerze mówiąc, zmiana otaczającego nas świata poprzez zmianę stylu w mieszkaniu albo kupno mieszkania wymarzonego czy auta to jedne z istotniejszych rzeczy w życiu gdy nie mieszkasz w norze, zupełnie inna sprawa jak już to masz albo doświadczyłeś najwyższych standardów to bez problemu, ale dla normalnego człowieka ta tablica jest wręcz skromna w rzeczy materialne, rób sobie co
@Lordon: zmoana mieskzania czy auta to co najwyżej istotne CELE w życiu. Ambicje to co innego. Rozdzielenie tych kwestii to jeden z etapów drogii do harmonii.
Nie do końca rozumiesz moje posty, nie chodzi mi o porzucenie celów czy negowanie ich.