Wpis z mikrobloga

Tak obiektywnie, po obejrzeniu wywiadu z prezydentem - choć sam się zdziwiłem - to jednak panowie dziennikarze wyszli jako tako z twarzą z wzięciem poprawki na Mazurka, ale Duda w mojej koncepcji kompletnie się skompromitował, pomijając już ten chory narcyzm i megalomanię, to gość robił takie fikołki odpowiadając (w zasadzie nieodpowiadając) na pytania, że aż sam czułem tą żenadę. Zero konkretów, na wprost zadane pytania, odpowiadał obwodnicą jakichś nieistotnych pierdół jakby nie rozumiał co się do niego mówi. Moim zdaniem widziałem już zmęczenie prowadzących, ale… teoria spiskowa mówi, że to ustawka, żeby Kanał Zero nabrał wiarygodności jaki jest niezależny, a PAD po zakończeniu kadencji poprowadzi swój autorski program na kanale Stanowskiego ( ͡ ͜ʖ ͡)
#kanalzero
  • 3
@sidneypl: Tuskowcy i Pisowcy zawsze mówią obiketywnie w swoją strone. Natomiast moja subiektywna opinia jest taka, że Mazurek nie potrafił przycisnać Prezydenta bo poprostu chyba jest za krótki na dudusia. Jesli chodzi o skład sędziowski w 2015 roku, mazurek sprawiał wrażenie że nie do konca zna niunase i duduś dobrze odbijał piłeczke. W mojej opini czyli subiektywnie ten wywiad dudusiowi pomógł, natomist stano pokazał ze jest intelektualnie na poziomie pudelka a