Wpis z mikrobloga

  • 488
Jakbym miałwy bór między Czaskoskim, a nim, to wybrałbym Stanowskiego


@Blaskun: jest i pierwszy od "mimo wszystko duda" xD

Ja #!$%@?, powiedzcie że to troll
  • Odpowiedz
@marcaj: Nie ja jestem w pierwszej na Bosaka, a w drugiej na Czaskoskiego i patrzcie konfiarze jacy my jesteśmy patriotyczni głosujcie na nas. Nadal z rozbawieniem, ale też z obrzydzeniem wspominam te neurokodomickie przymilanie się do konfy. Tak się poniżać przed ludżmi na których codziennie plujecie to aż ciary żenady mnie ogarniają i muszę nagotować gar bigosu zjeść go a potem rozchodzić ten krindż xD
  • Odpowiedz
@Blaskun ciekawe czy go wystawią znowu. Trochę marnotrawstwo Bosaka na prezydenta, przydałby się na stołku premiera ale do tego jeszcze naród musi zmądrzeć
  • Odpowiedz
@MyOwnWorstEnemy: to jest HIT
Oficjalnie Stanowski chce zrobić hehe, śmieszną akcję, pokazać ludziom kampanie okiem reportera, hehe XD
A nieoficjalnie na bank chodzi o zabranie niepisowcom trochę głosów. Sprytnie to sobie wymyślili w tym byłym obozie.
Pis ma elektorat twardy jak skała na poziomie ok. 30%. Ludzie co na nich głosują nie zagłosują dla beki na Stanowskiego. Stanowski z kolei podbierze głosy takim zawodnikom jak Hołownia czy Czaskoski i kto
  • Odpowiedz
@enten: Ale to nie wystarczy, żeby Pisowiec wygrał w I turze, a w drugiej wejdzie już ktoś z opozycji plus pisowiec, więc ci co głosowali na zakolaka, zagłosują przeciwko pisowcowi według twojego rozumowania.
  • Odpowiedz
Ale to nie wystarczy, żeby Pisowiec wygrał w I turze, a w drugiej wejdzie już ktoś z opozycji plus pisowiec, więc ci co głosowali na zakolaka, zagłosują przeciwko pisowcowi według twojego rozumowania.


@Pedroo: Nie do końca. Kandydaci z II tury zwykle przejmują głosy od tych z I. Jak Stano delikatnie zasugeruje żeby głosować na pisowca a pewnie zasugeruje albo zrobi z nim wywiad to możliwe że większa cześć jego głosów przejdzie na Dudu2
Poza tym kampania się nawet jeszcze nie rozpoczeła. Z perspektywy pisowca lepiej mieć nawet taki oręż w postaci słupa do podbierania głosów niż nie mieć. Wiele może się wydarzyć. Może wykopią jakąś aferę, może opozycja się podzieli.

Tak czy inaczej Stano będzie ewidentnym słupem do właśnie takiego podbierania głosów a bajki o robieniu reportażu to tylko takie
  • Odpowiedz