Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Mnie bardziej zastanawia, że mając 24 lata nadal okupujesz pokój u rodziców. O siostrę się nie martw. Nie ma 14 lat.
@aelfwine: Jedno z dwóch najpaskudniejszych słów jakie tylko mogą być (Drugie to pićko, tfu!) gwałt na języku polskim, trzecie, które niesamowicie mnie #!$%@? na Wypoku, a poza nim na szczęście nie spotykam, to jak ktoś pisze jakiś w liczbie mnogiej, zamiast jakichś. Przykład: Widziałem jakiś kominiarzy, no kurła analfabetyzm wtórny i mózgowe #!$%@?. Nie chodzi o to, żeby być jak #paliwoda faszystą językowym, sam robię błędy bo piszę niechlujnie, dlatego że
@Mystoo: może i to bait, ale osobiście znałem typa który był w wieku 22+, nie miał nigdy dziewczyny, a jego młodsza siostra (też wtedy z 18-19 lat miała) znalazła sobie chłopaka. Gościu ciągle szukał wymówek żeby się z typem spinać, wywoływał jakieś wojenki w rodzinie, skarżył się rodzicom z którymi mieszkał (dalej mieszka) na tamtą chwilę, że nie podoba mu się ten gościu, a starzy do niego żeby zostawił ich w
@Mystoo: Takich będzie jeszcze dziesiątki, ustatkuje się po trzydziestce, zdjęcie spod palmy, dom w budowie, szczęśliwy mąż podrzucający w górę ze szczęścia dzidziusia. Tak, przyzwyczajaj się, tak wygląda życie xD