Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Mystoo aż mi się głupio zrobiło . Jak miałem 24 to umawiałem się z taką 18stka. Generalnie laska miała wtedy mocna chcice więc ja brałem w jej pokoju na każdy możliwy sposób. Pamiętam jak raz wpadłem w niedzielę na obiad, jadę ja od tyłu a matka wolą na obiad xD pamiętam jak tylko wyjeczala idę . Przy stole była trochę cisza i chyba już wiem czemu jej brat mnie nie lubił xD
  • Odpowiedz
@Mystoo wiem że to będzie zaskoczenie, ale problem jest w tobie psycholu xD masz jedną siostrę i zajebiście się starasz żeby nie gadać z nią w przyszłości

Bait 2/10 bo odpisałem
  • Odpowiedz
@Mystoo moment kiedy zdasz sobie sprawę/dowiesz się, że twoja młodsza siostra, którą pamiętasz jako bombla, się rvcha to jeden z najbardziej popyerdolonych momentów w życiu, niezależnie od tego kiedy ty miałeś inicjację.

Tak już po prostu jest. A jak to słyszysz to już dwa razy bardziej poyebane.

Tak już po prostu jest. Przetrawisz to. Parę dni to potrwa i ci przejdzie.
  • Odpowiedz
@Mystoo: Piękny baicik, ale poniekąd ujawnia szeroko panującą na wykopie frustrację - nienawiść do "normików" czy "julek" wynika tylko i wyłącznie z faktu, że prowadzą oni względnie niezakompleksione życie i z tego życia korzystają xD Gdyby dać wykopkom możliwość prowadzenia takiego życia, to zamieniliby się w sekundę zapominając o "pogardzie"
  • Odpowiedz
@Mystoo:
Pewne proste fakty i prawdy trzeba kiedyś w życiu po prostu przyjąć i żyć z nimi - ludzie lubią seks i go praktykują. akurat kwestia rozdziewiczania nie ma żadnego znaczenia, jak np jeździsz samochodem to nie wspominasz pierwszego kursu, nieważne co to było za auto. Przejdzie.
A z tym lataniem do matki to żenada :)
  • Odpowiedz