Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki. Najpierw chciałbym przedstawić wam szokujący fakt, Andrzej Duda ma żonę! Naprawdę!

Jednak ja nie o tym. Skoro rada Komorowskiego na temat #nieruchomosci zebrała dość duży poklask chciałbym zapytać. Co sądzicie o słowach ówczesnej Pierwszej Damy Rzeczpospolitej Anny Komorowskiej?
Miała rację? Ja sam rok później udałem się na #emigracja i Pani Anna powiedziała prawdę za którą wtedy wylało się na Nią medialne szambo.
#pracbaza
Pompejusz - Mirki i Mirabelki. Najpierw chciałbym przedstawić wam szokujący fakt, And...

źródło: temp_file7175695303823602137

Pobierz
  • 6
@garfyldo: duża część rzeczy była kupiona albo za własna kasę albo z budżetu partyjnego bo nie dało się wszystkiego zrzucać z budżetu. Propaganda na miare telewizora Tuska 70cali
@Pompejusz: człowiek który ma racje dzień przed innymi przez dobę uchodzi za idiotę ( ͡° ͜ʖ ͡°). Przypominam ze on sentencje o braniu kredytu i zmianie pracy wygłosił w czasie gdzie metr mieszkania w Warszawie kosztował 8 tys. a na pytanie czy większa podwyżkę dostaje się co roku od łaskawego pana Janusza czy przy zmianie pracy to kazdy dorosły człowiek może sam sobie udzielić odpowiedzi