Wpis z mikrobloga

Ten dzwoniący reprezentował wszystko, co jest esencją mojego wyobrażenia na temat widzów Kanału Zero czyt. Mariuszów z Brighton:
- głos drży z podniecenia i strachu
- ale krzyknąć #!$%@?ć Borka potrafi
- fajną robotę robicie
- hyhy, hehe, yyy
- NI mogłem sie dodzwonić
- słychać walkę z wysłowieniem, IQ under 90 przeszkadza

A końcówka to już jedno wielkie xDDDDDDD

#kanalzero
Finleyek - Ten dzwoniący reprezentował wszystko, co jest esencją mojego wyobrażenia n...
  • 78
screen sprzed afery z tą babą z Indii, bo też się wtedy wykopki spuszczały nad tym


@yourgrandma: Ta babka z Indii to no jeszcze jakoś ujdzie, bo materiał na jej temat całkiem spoko się oglądało, natomiast gorszy był odcinek z Kapelą. Niby fajnie się pośmiać, śmiesznie się oglądało tylko no ja przed tym odcinkiem Hejt Parku nie wiedziałem, że ktoś taki jest, jak przypuszczam - większość osób. A Jasiu Kapela od
IQ under 90 przeszkadza


BTW. ciekawe jakie jest średnie IQ populacji hejtetrów Stanowskiego, którzy niby tak gardzą jego osobą i programami, ale mimo wszystko oglądają, nabijając mu wyświelenia, a później jeszcze sapią gdzieś w necie jaki Stanowski to śliski typ, a programy krindżowe, jeszcze bardziej nabijając mu popularność i wyświetlenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) a to wszystko w aurze przekonania o swojej niezwykłej przenikliwości i intelektualnej przewadze.
@Finleyek: ja pierdziele, nie było mnie 1.5 roku i nie wierze co widzę, to musi być jakaś halucynacja albo celowe trollowanie przez Stanowskiego za pomocą Ai
@Docent_Jan_Mula: Warto poczytać wywiady z Kaczyńskim z lat 90'. To człowiek, który już wtedy miał określony problem i myślenie o państwie. Tusk stał się bezwzględnym graczem po klęsce wyborczej w 2005 roku. Tusk dla Kaczyńskiego do tej chwili był chłopcem w krótkich spodenkach haratajacym w piłkę. Nie jestem fanem Tuska ani jego wyborca, ale warto na politykę spojrzeć trochę szerzej. Na przykład od lat 80, bo to co teraz się dzieje