Wpis z mikrobloga

Być może warto zapytać nowego ministra sprawiedliwości o to jak to możliwe, że mając koneksje i pieniądze można w Polsce uniknąć odpowiedzialności za spowodowanie wypadku w którym żywcem płonie 3 osobowa rodzina.

Dlaczego nikt z policjantów nie poniósł odpowiedzialności za to, że pozowolono temu człowiekowi uciec z Polski? Przecież to śmierdzi korupcją na kilometr.

Wołam @WirtualnaPolska

#wypadek #a1 #majtczak
xumi - Być może warto zapytać nowego ministra sprawiedliwości o to jak to możliwe, że...

źródło: temp_file8434532416908316010

Pobierz
  • 31
@dasfinaleresultat: co ty mówisz!? Jak typa zatrzymają na gorącym uczynku to nie mają prawa go zatrzymać i aresztować do wyjaśnienia? To jak tych wszystkich pedofili łapanych przez ECPU zamykają w kajdankach? Albo jak ma się to np do ujęcia obywatelskiego, kiedy ktoś komuś wyrwie torebkę, zaczyna uciekać ty go łapiesz ktoś dzwoni na policję i co? I puszczają go wolno? Co to w ogóle za bzdura.
@revente to że jako nowy minister może nie #!$%@? tej sprawy bardziej niż jest, może nowy minister nie będzie pomagać tej gnidzie a doprowadzi ja w końcu do aresztu. wypadało by żeby sprawa zajął się ktoś kompetentny na co mam nadzieję chociaż nieee kaczka i Tusk nie wiedzą co to więc gość będzie wolny i pluł w twarz tej rodzinie nadal
Dlaczego nikt z policjantów nie poniósł odpowiedzialności za to, że pozowolono temu człowiekowi uciec z Polski? Przecież to śmierdzi korupcją na kilometr


@xumi Ano śmierdzi. To co? Robimy losowanie u kogo śmierdzi najbardziej, potem #!$%@? go na maksa, a naród będzie wiwatował .
I bym zapomniał, miesiąc to chyba dużo aby burdel posprzątać, prawda?

A może czekaj. Koledzy policjanta przekręt złoża ślubowanie że kochają PO i potem będą szukać winnego całej sytuacji.
via Wykop
  • 2
@Abismo: Tak więc tak:
link

Bezpośrednio po wypadku strażacy przekazali, że "doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych". "W jednym z pojazdów wybuchł pożar - zginęły w nim trzy osoby, najprawdopodobniej mężczyzna, kobieta i dziecko" - informował 16 września rzecznik KW PSP w Łodzi mł. bryg. Jędrzej Pawlak.

Dwa dni później do wypadku odniosła się piotrkowska policja. Z komunikatu wynikało jednak, że kierujący pojazdem kia z niewyjaśnionych przyczyn uderzył w bariery energochłonne,