Wpis z mikrobloga

NR 161 #serialseries
LISTA SERIALI

You - Ty

Twórcy: Greg Berlanti, Sera Gamble
IMDb: 7.7/10
https://www.imdb.com/title/tt7335184/
https://upflix.pl/serial/zobacz/you-2018
Gatunek: kryminał, dramat, romans

Historia stawia pytanie: "Co byś zrobił dla miłości?" Młody chłopak korzystając z internetu i mediów społecznościowych do zebrania intymnych szczegółów, zbliża się do zauważonej w księgarni dziewczyny. Zauroczenie szybko przeradza się w obsesyjną miłość, dla której usuwa każdą przeszkodę.

Czy polecam? Nie! No może jako romans guilty pleasure o stalkerze ale chyba tylko dla dziewczynek, bo chłopcy będą mieć facepalm co chwilę. W porównaniu do Dextera to ten koleś jest roztrzepanym, kompulsywnym prześladowcą, który częściej myśli małą główką. Podobno na podstawie powieści Caroline Kepnes.
WLADCA_MALP - NR 161 #serialseries 
LISTA SERIALI

You - Ty

Twórcy: Greg Berlanti, S...

źródło: you

Pobierz

Serial...

  • fajny, polecam 34.3% (12)
  • chyba zobaczę 0% (0)
  • daruję sobie 40.0% (14)
  • straszne gufno 25.7% (9)

Oddanych głosów: 35

  • 12
  • Odpowiedz
  • 1
@WeunianyTrampek: ja żonę nakręcałem żeby trochę więcej "dla beki" obejrzeć ale powiedziała (z resztą słusznie) że Dexter by go zjadł na śniadanie i jest tyle dobrych seriali do obejrzenia, że szkoda czasu na głupoty. Ten serial jest skierowany do kobiet i nawet one nie chcą oglądać, wiec doszedłem do wniosku, że grupa docelowa to dziewczynki...
  • Odpowiedz
Polecam tylko pierwszy season. Koncepcja nie jest na tyle wielka, by rozciągać ją dalej. Ale jeden season jest dobrą rozrywką.
  • Odpowiedz
Ironia polega na tym, że podczas gdy główny bohater próbuje uwolnić dziewczynę od jej bezużytecznego chłopaka, sam jest uosobieniem współczesnego wyobrażenia takich bezużytecznych mężczyzn o tym, jak powinni żyć - mieć niezależną księgarnię.
  • Odpowiedz
@WLADCA_MALP: Żenada... Irytujący bohaterzy, nielogiczne sytuacje. Pierwszy odcinek daje jakieś nadzieje, ale dalej rozczarowuje. W każdym gatunku (krymiał, dramat, romans) jest mnóstwo innych, wiele fajniejszych seriali.
  • Odpowiedz