Wpis z mikrobloga

Skończyłem ostatnio KM drugi raz, a potem G1 i G2 z rozpędu i mało mi Gothica ( ͡° ͜ʖ ͡°) Modów poza Kronikami nigdy nie ogrywałem, warto tego Returninga 2.0 New Balance poklikać?

#gothic #kronikimyrtany
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Roniq: Musisz wiedzieć na starcie, że New Balance to nie jest Gothic. W sensie, to już nie jest "Gothic", to jest takie coś zrobione na wzór Dark Soulsów, czyli zwiedzasz sobie lokację, trafiasz na bossów, zdobywasz coraz lepszy sprzęt, i dopakowujesz postać na maksa, wyciągasz z buildu postaci to co się da i tym się cieszysz.
A fabułą się nie interesujesz, bo w tym modzie to są popłuczyny, więc 80%
  • Odpowiedz
@Bury_Zenon: A wcale że nie. New Balance to naprawdę przyjemny mod. Z dawnego Returnina i jego dokręconego poziomu trudności nie zostało już wiele, jeżeli nie chcesz takiego doświadczenia hardcorowego, to ustawisz sobie poziom normalny, i siekanie mobów to czysta przyjemność, a zwłaszcza takimi klasami jak Nekromanta czy Mag Wody.
  • Odpowiedz
@Titsuman: No zależy, jak ktoś lubi bawić się w eksplorację, lizanie każdej ściany i nie spieszy się z robieniem tylko głównego wątku, to 200h to minimum pomimo przyspieszenia.
Ja kroniki robiłem pierwszy raz to 120h spędziłem.
  • Odpowiedz
@Roniq NB warto ograć ale miej na względzie to że z gothica 2 tam już niewiele zostało. Ten mod to bardziej oddzielna ruska gra a nie Gothic. Dla nowych graczy jest gildia Łowca Demonów czyli build pod kusze. Gierka się sama przechodzi taką postacią.

Mnie się w tego moda najlepiej gra na jakimś niskim poziomie trudności tzn mam dużo PN i życia za poziom, 150% doświadczenia itd, jedyne co to parametry
  • Odpowiedz
@Roniq na wysokim poziomie to się gra tak by dojść do miasta porobić questy nabić level i dopiero iść się z czymkolwiek bić. W 1 rozdziale dużo questów nie wymaga walki w ogóle, w zasadzie tylko questy u najemników gdzie trzeba paru sklepać. No tam to jest zabawa bo musisz go uderzyc z 50 razy a on cię na hita ma.
  • Odpowiedz