Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nie wiem czy to ma znaczenie, ale od kilku dni kaszel trochę suchy, trochę mokry, katar, chrypa, choć gardło już się wydaje luźne.

Problem: od 3 dni nie mogę spać, bo tuż przed zaśnięciem moje gardło się jakby spina i wydaje dźwięk "a". Wybudza mnie to. Tak bez spania biorę swobodne oddechy, oddycham pełną piersią. A zasnąc się nie da bo coś w gardle się ściska.

Miał ktoś tak? Ja nie, nie wiem co robić

Przyjmowane leki w odstępach i nieczesto: Tantum Verde spray, Ibuprom zatoki, syrop mucosolvan, neoangin
Jest duża poprawa do pierwszych dni, bo było bolesne gardło i czuć było obrzęk. Teraz jest jedynie chrypa i okazjonalny lekki ból na który pomaga ciepły napój

#grypa #koronawirus #covid #lekarz #lekarze #medycyna #zdrowie #apteka #farmaceuta #leki #leczenie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 15
oddycham pełną piersią. A zasnąc się nie da bo coś w gardle się ściska.


@mirko_anonim: pewnie bakteria po wirusie czasem jest. Jak się przedłuża ponad 1.5 tygodnia można antybiotyk niby, ale czasem czosnek mleko miod cebula - wdychanie cebuli wystarcza
po antybiotyku tylko probiotyk wez
@walciak: idź do lekarza

Ale po wizycie u lekarza ma nadal szukać atencji w internecie czy wtedy już nie trzeba?
Mógłbyś doprecyzować bo to z całą pewnością istotna sprawa dla autora tej wrzutki.

@velmar najbardziej to ty sie spłakałeś ( ͡º ͜ʖ͡º) czasem człowiek szuka kogoś kto miał podobne objawy żeby sie pocieszyć że to nic groźnego, ale najlepiej to jednak skonsultować sie z lekarzem
@walciak:

To prawda, spotkałem wielu ludzi w wieku do lat 12 i powyżej 65, którzy lubili się wszystkim dookoła chwalić swoimi dolegliwościami...

Skoro moje "spłakanie" ci tak przeszkadza, to co ty niby wniosłeś swoim "idź do lekarza"?
Sugerujesz, że OP to idiota i o tym nie wiedział?
On tylko chciał trochę atencji, a nie takich porad z 4 liter.
@velmar oczywiście że mógł nie wiedzieć, wiele osób zastanawia sie czy iść do lekarza czy poczekać aż samo przejdzie (albo i nie przejdzie) moją radą było żeby jednak lepiej to skonsultował, z czym ty masz problem? Straszna frustracja sie z ciebie wylewa
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @sprawdzajacy

Dziękuję za radę, jeden ząbek wleciał na śniadanie i potem udało mi się przespać dwie godziny ciągiem, wielka ulga. Będę cisnąć czosnek dalej, na szczęście wyjątkowo słabo czuje jego smak

@walciak Dziękuję, niedługo postaram się iść do lekarza, niestety muszę trochę przeczekać bo mam do najbliższego 30km

Dziękuję za radę, jeden ząbek wleciał na śniadanie i potem udało mi się przespać dwie godziny ciągiem, wielka ulga. Będę cisnąć czosnek dalej, na szczęście wyjątkowo słabo czuje jego smak


@mirko_anonim: czosnek to naturalny antybiotyk, nie przesadzaj też - on wpływa na ciśnienie, obniża to jak coś nie tak z tym masz to trzeba lekko uważać
@mirko_anonim: ja nie jestem lekarzem ani nic podobnego ale mysle ze to paciorkowiec bakteria moze byc bo tez raz tak mialem ale to strzelam na oslep z tym xd wiem co na mnie dziala
a na zatoki polecam sinupret extract
to jest ziolowy lek na zatoki i pomaga lepiej niz sterydy na recepte
niemieckie przedwojenne jeszcze xd
@mirko_anonim:

Odklejony to ty jesteś, żeby się żalić z takimi pierdołami na wykopie.
Zycie ci się po tym polepszyło, nauczyłeś się czegoś albo chociaż dowiedziałeś czegoś ważnego?
No właśnie o tym mówię - oprócz chwili atencji to innych korzyści brak.