Wpis z mikrobloga

NR 158 #serialseries
LISTA SERIALI

The Walking Dead + Spinoffy

Twórcy: Frank Darabont
IMDb: 8.1/10
https://www.imdb.com/title/tt1520211/
https://upflix.pl/serial/zobacz/the-walking-dead-2017
Gatunek: dramat, horror

Rick jest szeryfem. Podczas pościgu zostaje ranny i trafia do szpitala w śpiączce. Kiedy się budzi, nie widzi nikogo w szpitalu a świat wygląda jak po apokalipsie zombie. Czy uda mu się odnaleźć żonę i syna?

Czy polecam? Serial na podstawie komiksu o końcu świata? No jasne, sam zacząłem oglądać od początku… Co prawda nie warto oglądać całości ale warto poznać pierwszy sezon. Dalej serial zaczyna bawić się cliffhangerami i wkurzeniem widzów. Gdyby to się zakończyło w 3-4 sezonach ale nie, teraz powstało kilka spinoffów ale poza pierwszym sezonem Fear of the walking dead które był ciekawy na początku, bo pokazywał to co Rick przespał w szpitalu ale szybko stał się nudny i nie zamierzam nic więcej oglądać z tego uniwersum a jest jeszcze:
The Walking Dead: Dead City gdzie Maggie i Negan błąkają się po Manhattanie
The Walking Dead: The Ones Who Live gdzie Michonne szuka Ricka
oraz The Walking Dead: Daryl Dixon o Darylu w Paryżu
WLADCA_MALP - NR 158 #serialseries 
LISTA SERIALI

The Walking Dead + Spinoffy

Twórc...

źródło: walkingdead

Pobierz

Serial...

  • fajny, polecam 29.4% (80)
  • chyba zobaczę 4.0% (11)
  • odpuszczę sobie 25.7% (70)
  • straszne gufno 40.8% (111)

Oddanych głosów: 272

  • 15
  • Odpowiedz
@WLADCA_MALP jest w moim top 10, szczególnie pierwsze sezony zaraz obok braking bad dr House better call soul ozark the office friends teoria wielkiego podrywu the boys i dwóch i pół
  • Odpowiedz
@rzuf22: Obejrzałem 3 albo 4 sezony, się później myślałem że oszaleję. Sezon zaczyna się ucieczką, pod koniec są bezpieczni, kolejny się zaczyna ucieczką, i tak w koło Macieju
  • Odpowiedz
@Thome: ja chyba z 7, ale też zauważyłem schematy. Jeden sezon się szwendają (i akcja jest ciekawsza) i znajdują schron, a kolejny siedzą w tym schronie (i jest nudniej) aż się coś schrzani i kolejny sezon znowu powtórka z rozrywki. Nie zamierzam wracać do tego uniwersum
  • Odpowiedz
@WLADCA_MALP: Fakt, serial zdecydowanie za długi, przez co staje się męczący. Nawet Rick się zmęczył ( ͡ ͜ʖ ͡). Przez przywiązanie do bohaterów przeciąga się oglądanie kolejnych sezonów, no ale ile można... Nie dałam rady dokończyć serialu, przez co mam lekki niedosyt, bo ciekawi mnie jak zakończyła się ta historia.
  • Odpowiedz