Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 320
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rycynina: gdyby nie różowa zdechłbym już 2x, bo nigdy w życiu nie traciłbym czasu na umawianie wizyt i chodzenie po lekarzach. Raz podobne zakażenie organizmu po zabiegu u dentysty, a innym razem zmiany nowotworowe na które miałem #!$%@? i podobno za jakiś czas by mnie zabiły, gdyby mi tego nie wycieli xd
  • Odpowiedz
@Rycynina: Kurcze kobieto, co drugi Polak ma popsute zęby, zapalenie wsierdzia ma od tego 1 osoba na milion. To nie jest coś, co można racjonalnie przewidzieć, jak palenie papierosów które zabija co 2 osobę, obwinianie się to trochę jakby wpadł po samochód idąc po bułki, a byś sobie głowę suszyła że jakbym go po te bułki nie wysłała to by żył.

Trzymaj się tam, będzie dobrze.
  • Odpowiedz
a takie pytanko czy soniczna jest potrzebna? Pytam nieirocznie, zeby mam zdrowe, dbam, wszystkie wyleczone ale czy ta soniczna jest potrzebna? Zwykłą wydaje mi sie, ze dobrze mi sie myje zęby a dentysta jak o tym rozmawiałem mówił, ze taka manualna tez jest spoko


@Radsonowskyy: nie jest, a nawet może być bardziej szkodliwa. Z automatycznych to lepiej taką zwykłą obrotową.
  • Odpowiedz
@Rycynina: ehh, traktuje trochę Twojego posta jako kopa w dupę bo sam się nieomal nie przekręciłem w zeszłym roku z dokładnie tego samego powodu i z tegoż samego #!$%@? codziennie garść leków i nie mam praktycznie zastawki trójdzielnej.
Współczuję.
  • Odpowiedz