Wpis z mikrobloga

Wytłumaczcie mi jak ponad 500 osób może to plusować i nawet nie przejmować się brakiem potwierdzeń? Koleś, który to napisał powinien być z automatu ścigany za takie gówno. Oczywiście potem jak inni pytali o źródło to byli minusowani, a autor odpowiadał „nie wiem”. Masakra co się odwala na głównej.

#bekazpisu #bekazpodludzi #bekazkonfederacji #urojeniaprawakoidalne
Ka4az - Wytłumaczcie mi jak ponad 500 osób może to plusować i nawet nie przejmować si...

źródło: 5b38500bd03a4956a2943eb1043ddef9

Pobierz
  • 62
@Ka4az Jak mnie boli to że ludzie nie potrafią wyszukać info w internecie.
Tutaj artykuł z 2015r. o tym jak to we Wrocławiu wyglądało.
https://gazetawroclawska.pl/ile-kosztuje-wosp-jak-wiele-trzeba-wydac-zeby-duzo-zebrac-do-puszek-wielkiej-orkiestry/ar/3710440

Więc teza subopa jest średnio prawdziwa. Chociaż nie ukrywam że mogą być sytuację że impreza pochłonie więcej pieniędzy niż zbiórka, ale na to dowodów ciężko szukać. Tym bardziej że w mniejszych miejscowościach te imprezy są robione po kosztach.
@Ka4az: #!$%@?ąc od prawdziwości dodanej, to nikt nie bierze pod uwagę celowości i "skutku ubocznego" takiego wydatku, czyli promocja gminy, rozwój kulturowy w jakiś sposób, a najbardziej to pojawienie się czegokolwiek innego niż post pgrowe zakłady i dyskoteki pod remizą. Dla wielu gmin koncerty WOŚP to w tamtych latach malutkie okno na świat i powiew 21 wieku, jakkolwiek to brzmi.
@Ka4az: Rzucanie konkretnymi kwotami faktycznie należałoby poprzeć konkretnym źródłem.
Natomiast ta sytuacja to coś co trochę "zdarzyło się wszędzie", więc funkcjonuje w społecznej świadomości.

Oczywiście fakt jest taki że finały WOŚP często są finansowane i organizowane przez lokalny samorząd z pieniędzy przeznaczonych na takie cele (ogólnie na "imprezy kulturalne"). I też faktem jest że organizacja imprezy w dzień finały WOŚP jest droższa, bo agencje, ekipy i artyści mają "sylwestrowe" cenniki na
@Ka4az: I co jest w tym dziwnego? To, że koleś nie potrafi znaleźć danych nt. imprezy sprzed 15-20 lat na jakimś zadupiu? Hejtujecie dla samego hejterstwa byle tylko nie stawiać Owsiaka w złym świetle.
PS. WOŚP - tak, Owsiak - nie. Tyle w temacie.
no ciekawe, jak to można pulsować wpisy nawet nie przejmować się brakiem potwierdzeń? Jeden z wpisów wśród plusowanych przez Ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@MamByleJakiNick: ale ty wiesz ze te ceny piwa mozna sprawdzic w google w dowolnym poradniku turystycznym w ciagu 5 sekund? I ze nie jest to tajemna wiedza typu "kiedys ktos mi powiedzial, nie wiem dokladnie, ale napisze dokladne sumy i moze kiedys sprawdze",
@Ka4az: Boli mnie to, że koleś z fundacji pożytku publicznego, której celem jest pomoc chorym ludziom, zrobił tubę propagandową partii politycznej PO. Billboardy z logiem WOŚP podczas kampanii wyborczej (pokonamy zło, wygramy) czy publiczne podjudzanie ludzi (krzyczenie ze sceny PolandRock Festiwal - je**ć PiS!) sprawiają, że trudno mieć z tym typem pozytywne skojarzenia. Jeżeli można Owsiaka określić jednym słowem byłoby to: śliski.
@Ka4az Miasta i tak robią kilka czy kilkanaście imprez co roku. Jedna akurat jest przy okazji WOŚP.

@fan391 Nic w tym dziwnego. Po prostu przypomniały się metody ruskiej propagandy.
Coś rzucić, bez konkretów i faktów. Niech się niesie, głupi lud to kupi.

Pewnie znasz ten kawał

Słuchacze pytają: Czy to prawda, że na Placu Czerwonym rozdają samochody? Radio Erewań odpowiada: tak, to prawda, ale nie samochody, tylko rowery, nie na Placu Czerwonym,
@fan391 ale on stał się śliski, bo PiS zaczął po nim cisnąć i na każdym kroku przeszkadzać. A mieli 8 lat żeby pokazać, że robi coś nielegalnie. Robił? Nie.
@Ka4az: główna to takie zbiorowisko szurów i #!$%@?ów że strach cokolwiek pisać czy czytać nawet większość znalezisk - pogratulować całej administracji i moderacji co oni mają za portal, bo jak ktoś losowy wchodzi na wykop to nie widzi mirko tylko szurów z głównej czyli covid/rosja/konfa/ etc