Wpis z mikrobloga

Wytłumaczcie mi jak ponad 500 osób może to plusować i nawet nie przejmować się brakiem potwierdzeń? Koleś, który to napisał powinien być z automatu ścigany za takie gówno. Oczywiście potem jak inni pytali o źródło to byli minusowani, a autor odpowiadał „nie wiem”. Masakra co się odwala na głównej.

#bekazpisu #bekazpodludzi #bekazkonfederacji #urojeniaprawakoidalne
Ka4az - Wytłumaczcie mi jak ponad 500 osób może to plusować i nawet nie przejmować si...

źródło: 5b38500bd03a4956a2943eb1043ddef9

Pobierz
  • 62
@Ka4az czyli w zasadzie taki trend powinien być w każdym miejscu, w każdym sztabie poza tymi wyjątkowymi typu Warszawa albo miejsca, gdzie zupełnie przypadkowy budda wrzuca 100k do puszki. Czyli od 32 lat Owsiak dokłada do tego interesu, a pisiory go jeszcze chcą dobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ka4az: wiadomka że w piździchowie małym zorganizowano koncert w śmierdzącej hali sportowej przy szkole za 140k a zagrał sam walaszek
Plusują takie wysrywy które nie myślą logicznie tylko plują jadem jak np pisowcy xD
Miasto ma budżet na takie społeczne rzeczy. Koncerty sylwestrowe, urodzin miasta powitania lata itd to są rzeczy na których miasto nie zarabia organizuje to dla ludzi. Więc nawet jakby te kwoty były prawdziwe to i tak miasto nie może od tak przelać 140k na cele charytatywne
@Ka4az: Chcesz nam powiedzieć, że ludzie na wykopie masowo plusują cokolwiek co pasuje im do światopoglądu bez absolutnie żadnej weryfikacji, w dodatku coś, co nawet nie wygląda wiarygodnie? To bardzo poważny zarzut.
@Ka4az: za co chcesz ścigać? Że śmiał śmieć napisać jakąś bajeczkę o wośp? Może nieprawda, może prawda. Za pisanie "czegoś" chcesz ścigać? Walnij się w czaszkę i weź blaszkę.
@Ka4az: masz źródło tego posta? Przysiągłbym ze uczestniczyłem w identycznej dyskusji ale tam stary autora ponoć był w radzie i padła nazwa miejscowości - po weryfikacji budżetu całkowicie z dupy
Masakra co się odwala na głównej.


@Ka4az: Od ponad 3 miesięcy nie oglądam g(ł)ównej, to jest taki rynsztok urojeń prawakoidalnych, że Król Sanjaya to #!$%@? przy tym i od razu bez tego człowiek lepiej oddycha. A mam pobanowane z 10 tagów, a i tak cały czas jakieś miesięcznice Wołynia, wycie prawaków o Tuska, Ukraińców, uchodźców, covid srovid i tak dalej.
@Ka4az: Jakiś czas temu w Sanoku zrezygnowano z organizacji WOŚP. Sanocki sztab nazbierał jakąś tam kwotę podczas WOŚPu, a WOŚP później przekazał dużo mniejszą sumę dla sanockiego szpitala albo wcale nie dał. Nie pamiętam dokładnie. Władze miasta jebnęły focha i przez kilka lat nie było organizowanych żadnych eventów związanych z WOŚP, a zamiast tego organizowane było "Ziemia sanocka dla szpitala" które było podobne do WOŚP (wolontariusze z puszkami, koncert, darmowe badania
@Ka4az: Czyli zrobili koncert za 20k pln, przynajmniej było jakieś wydarzenie w mieście. Idąc tą drogą myślenia to w ogóle nic nie róbmy bo przecież wszystko kosztuje a ile jest chorych córek na siepomaga xD
temat covida to jest (najpiękniejsze) co tam się odwala. Zamknięci w swojej bańce od paru lat lansują się do jakichś dziwnych newsów i innych syfów xD


@Ka4az: Po Covidzie jedno jest pewne - scenariusz z filmu "Nie patrz w górę" z DiCaprio to nie fikcja, wierzę, że właśnie dokładnie tak by było na świecie, naukowcy mogliby dzisiaj powiedzieć w telewizji czy innych mediach, że na Ziemię #!$%@? asteroida, która zabije całą