Wpis z mikrobloga

Wytłumaczcie mi jak ponad 500 osób może to plusować i nawet nie przejmować się brakiem potwierdzeń? Koleś, który to napisał powinien być z automatu ścigany za takie gówno. Oczywiście potem jak inni pytali o źródło to byli minusowani, a autor odpowiadał „nie wiem”. Masakra co się odwala na głównej.

#bekazpisu #bekazpodludzi #bekazkonfederacji #urojeniaprawakoidalne
Ka4az - Wytłumaczcie mi jak ponad 500 osób może to plusować i nawet nie przejmować si...

źródło: 5b38500bd03a4956a2943eb1043ddef9

Pobierz
  • 62
https://wykop.pl/link/7349991/myszkow-grupa-off-roaderow-zniszczyla-lokalne-drogi-podczas-zbiorki-dla-wosp/komentarz/122083165/prywatyzacja-zyskow-uspolecznianie-strat#122083941


@Ka4az: bez kitu, to wygląda jak jakiś partyjny przekaz bo niemal kopiuj wklej spotkałem XD Obczaj tą dyskusję z zeszłego miesiąca:

Pamiętam, jak mój tato był radnym w Dębicy. Z niedowierzaniem czytał budżet na przyszły rok. Okazało się, że miasto przeznacza na organizację finału WOŚP, mniej więcej tyle ile zbierano do puszek. Powstaje pytanie: ile miast tak dotowało tę organizację? Czy naprawdę było to potrzebne, żeby dzieci stały na mrozie