Wpis z mikrobloga

Wytłumaczcie mi jak ponad 500 osób może to plusować i nawet nie przejmować się brakiem potwierdzeń? Koleś, który to napisał powinien być z automatu ścigany za takie gówno. Oczywiście potem jak inni pytali o źródło to byli minusowani, a autor odpowiadał „nie wiem”. Masakra co się odwala na głównej.

#bekazpisu #bekazpodludzi #bekazkonfederacji #urojeniaprawakoidalne
Ka4az - Wytłumaczcie mi jak ponad 500 osób może to plusować i nawet nie przejmować si...

źródło: 5b38500bd03a4956a2943eb1043ddef9

Pobierz
  • 62
@Ka4az I teraz ludzie piszą i rozpowszechniają takie bzdury, w które coraz więcej ludzi wierzy. I jak w tym przypadku WOŚP poszedłby na drogę sądową, aby wyprostować to, to ci sami ludzie będą płakać, że lewacy chcą zniszczyć wolność słowa i uciszyć ludzi. Czyli ja mogę pisać co mi się podoba i oskarżać wszystkich, ale oskarżeni nie mają już prawa się bronić bo wolność słowa.
Pisowcy i Konfederuski opanowali kłamstwa oraz manipulacje do perfekcji. Ostatnio było wykopalisko o napaści na człowieka we Wrocławiu. Oczywiście zwalono winę na Ukraińców


@LysiejacyKonkubentTwojejMatki: Jak nie ma nic o narodowosci to od razu sie odpalaja konfiarze ze pewnie ukraincy i wysylac ich na front, jak sie okaze ze zlapano sprawce i to jakis sebastian polański to już jest cisza i glowa w piasek