Wpis z mikrobloga

  • 73
@Ka4az: Ile razy trzeba robić specjalne akcje i prostować bzdury które wpadły na główną stronę wykopu to tego nie zliczę. Ludzie zwracają na to uwagę ale to jest jak walka z wiatrakami.
  • Odpowiedz
@Ka4az: Pisowcy i Konfederuski opanowali kłamstwa oraz manipulacje do perfekcji. Ostatnio było wykopalisko o napaści na człowieka we Wrocławiu. Oczywiście zwalono winę na Ukraińców, a napadu dokonało 2 Gruzinów. To są perfidne, zaplanowane manipulacje, wzorowane na działalności farm trolli z Rosji Putina.
  • Odpowiedz
  • 1
@Ka4az Pomijam kwestie czy samorząd ma prawo od tak dać kasę na cel charytatywny. Nawet jeśli rada gminy by podjęła taka uchwałę to nie wiem czy mogą.
  • Odpowiedz
@Ka4az I teraz ludzie piszą i rozpowszechniają takie bzdury, w które coraz więcej ludzi wierzy. I jak w tym przypadku WOŚP poszedłby na drogę sądową, aby wyprostować to, to ci sami ludzie będą płakać, że lewacy chcą zniszczyć wolność słowa i uciszyć ludzi. Czyli ja mogę pisać co mi się podoba i oskarżać wszystkich, ale oskarżeni nie mają już prawa się bronić bo wolność słowa.
  • Odpowiedz
@Ka4az: cogitos to naczelna szmata szmateckiego na wykopie, zawsze wrzuca znaleziska z wpolityce czy tysola, kilka lat temu był tu jednym z tych, którzy nakręcali #mimowszystkoduda, koleś z tych tzw "lata się zmieniają, ale pan nadal w komisji(na bordo parafrazując na wykopowe xd)". A "elita" intyrtnetu na wykopie nawet nie sprawdza
  • Odpowiedz
Wytłumaczcie mi jak ponad 500 osób może to plusować i nawet nie przejmować się brakiem potwierdzeń?


@Ka4az: pasuje pod ich poglądy więc dali plusa ot cała filozofia
  • Odpowiedz
@Ka4az: oj tam, oj tam, po co Ci fakty, kiedy masz opinie kolegi znajomego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zauważyłem, że osoby o poglądach prawicowych doświadczają często syndromu wyparcia. Fakty nie zgadzają się z opinią? Tym gorzej dla faktów.
  • Odpowiedz
Pisowcy i Konfederuski opanowali kłamstwa oraz manipulacje do perfekcji. Ostatnio było wykopalisko o napaści na człowieka we Wrocławiu. Oczywiście zwalono winę na Ukraińców


@LysiejacyKonkubentTwojejMatki: Jak nie ma nic o narodowosci to od razu sie odpalaja konfiarze ze pewnie ukraincy i wysylac ich na front, jak sie okaze ze zlapano sprawce i to jakis sebastian polański to już jest cisza i glowa w piasek
  • Odpowiedz
@Ka4az to jeszcze nic, u mnie na wsi kiedyś tam (wiele lat temu) wydali na koncert WOŚP 50k, a przyszło dwadzieścia dwie osoby (wszyscy mieszkańcy wioski) i wpłacili w sumie 21,37 zł i gram uranu. To się nazywa transfer.
  • Odpowiedz
Nawet jeśli rada gminy by podjęła taka uchwałę to nie wiem czy mogą.


@Variv: Gdyby to sie tylko wydarzyło to warto byłoby powiadomis prokurature xDDDDD
  • Odpowiedz
@Ka4az jest jedna skuteczna metoda walki z takimi bzdurami, lecz bynajmniej nie jest to prostowanie, trzeba po prostu pójść krok dalej

Należy przytaknąć, że owszem też o tym słyszałeś i podobno brali w tym udział politycy PiS, a łapówka wynosiła 10 tysięcy
  • Odpowiedz