Wpis z mikrobloga

@eeehhh: no nie ma nic złego, bo nie jestem jakimś patusem któremu alko nie służy i robi się agresywny, leje swoją babę itp. Od kawy też jestem uzależniony i co?
@Werdna dokładnie, nie każdy ma problemy z samokontrolą. Nigdy w życiu nie dopuściłem aby przez alko zaniedbać pracę, czy swoje obowiązki. Nie interesują mnie zjeby, co jak wypiją jedno piwo to już muszą robić ciągi i kończyć zarzyganym na klatce schodowej
no nie ma nic złego, bo nie jestem jakimś patusem któremu alko nie służy i robi się agresywny, leje swoją babę itp. Od kawy też jestem uzależniony i co?


@4mmc-enjoyer: O to, że nawet nie zdajesz sobie sprawy kiedy się w to #!$%@?. Ale tak jak mówiłem, wiesz lepiej i jeszcze się będziesz tym chwalić. Jak będziesz nawalał codziennie to tez nie będziesz widział w tym złego, bo 'przecież nie jesteś
dokładnie, nie każdy ma problemy z samokontrolą. Nigdy w życiu nie dopuściłem aby przez alko zaniedbać pracę, czy swoje obowiązki. Nie interesują mnie zjeby, co jak wypiją jedno piwo to już muszą robić ciągi i kończyć zarzyganym na klatce schodowej


@4mmc-enjoyer: uwierz że nie każdy alkoholik jest patusem który zaniedbuje pracę czy obowiązki, albo krzywdzi bliskich czy rzyga pod siebie lub jest agresywny, nawet nie wiesz ile ludzi wokół ciebie to