Wpis z mikrobloga

Lekka beka z trolla @Sla_Voy
- dodaje wpis, w którym twierdzi że młody kierowca spowodował stłuczkę i zniszczył jego nowe auto
- jako dowód, dodaje link do filmiku na Youtube
- wali tyle tagów, ile wlezie

Szkoda tylko, że
- że na filmiku wjeżdża na skrzyżowanie na czerwonym świetle
- a filmik jest z przed 3 lat

A w dodatku @Sla_Voy twierdzi w komentarzach, że "czerwone to późne żółte" i miał prawo wjechać na skrzyżowanie.

Ludzie, jeśli chcecie manipulować to chociaż trochę się postarajcie xDDD

#motoryzacja #polskiedrogi #kolizja #stluczka #shithappens #hyundai #samochody #wypadek i ode mnie - #bekazpodludzi
groman43 - Lekka beka z trolla @SlaVoy
- dodaje wpis, w którym twierdzi że młody kier...

źródło: Screenshot 2024-01-30 at 21.06.37

Pobierz
  • 13
@groman43: To, że ludzie (w tym ja) łapią się na tego trolla wcale nie jest takie oczywiste bo uwaga niestety, ale ludzie naprawdę potrafią myśleć w ten sposób rozpatrując latami sytuacje w której to jeszcze oni byli winni. Mało to masz chociażby takich zdarzeń drogowych gdzie ktoś walnie pieszego co sobie idzie prawidłowo i pomimo nagrań twardo go obwinia lub kogoś prawidłowo jadącego XD
@groman43: Masz konto od ponad 3 lat i jeszcze nie widziałeś tej afery xD

Ten troll strasznie bóldupi od 3 lat i przypomina mi tą aferę gdy tylko zobaczy mój komentarz. W bonusie co roku wrzuca swój post i potem wkleja jakieś przerobione moje odpowiedzi. Jak widać, wariatów nie brakuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Cztero0404 Ta sytuacja raczej pokazuje brak elementarnej wiedzy o przepisach drogowych wielu komentujących.
@cwlmod: bo Ty jesteś mistrzem kierownicy i miałeś mnóstwo czasu żeby odbić albo zacząć hamować, a #!$%@?łeś jak dzik w sosnę

ja tam lubię czasami #!$%@?ć, ale patrzę w lusterka na w razie czego, żeby wiedzieć, że mogę odbić, ty jechałeś jak janusz na pałę i przywaliłeś w drugiego janusza

typowy #!$%@? kierowca co jak jedzie 200 trasą to myśli że mu każdy ustąpi
bo Ty jesteś mistrzem kierownicy i miałeś mnóstwo czasu żeby odbić albo zacząć hamować, a #!$%@?łeś jak dzik w sosnę


@manjan: Tak jestem i wykonałem ten manewr prawie perfekcyjnie. Ty za to jest typowych chu*owym kierowcą, który nie potrafi jeździć, bo nie potrafi myśleć jeśli opowiadasz bzdury, że ja tam miałem wiele czasu xD

0.3s to był mój czas reakcji, więc jak chcesz dalej coś psioczyć to uważaj, żeby jeszcze bardziej
@qwertyniejestzle: A co mnie ma obchodzi moja sława wśród mierno drogowych takich jak ty? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak jestem w gronie najlepszych kierowców na wykopie i dobrze mi z tym. Takie kmioty jak ty mogą sobie tylko skamleć, że coś mi nie wyszło, bo sami nic nie potrafią i opowiadają bajki ( ͡° ͜ʖ ͡°)