Wpis z mikrobloga

Jakie bateryjki polecacie do kontrolera xboxowego?
Zakładam, że nie opłaca się kupować tego dedykowanego akumulatora?
Myślałem nad jakimiś zwykłmi paluszkami wielokrotnego użytku, typu coś od Duracell. Ale zastanawiam się czego Wy używacie. Polecicie coś?

#xbox #gry #pady #kontrolery #pc #komputery
Gumaa - Jakie bateryjki polecacie do kontrolera xboxowego?
Zakładam, że nie opłaca si...

źródło: Kontroler-MICROSOFT-bezprzewodowy-Xbox-Carbon-Black-v2-2

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gumaa: Mam trochę tych padów, we wszystkich oficjalnego battery packa. Ładowanie poprzez podłączenie kabelka USB-C wygrywa w moich oczach ze wszystkimi innymi rozwiązaniami, przynajmniej jak chodzi o wygodę, o ile to jest coś co bierzesz pod uwagę.
  • Odpowiedz
  • 0
@Gumaa: ktoś już wspomniał, ale napiszę jeszcze raz. Laada 2450 mAh z IKEA i do tego ładowarka i płacisz poniżej stówki za zestaw z przesyłką.
  • Odpowiedz
  • 0
Ikeowskie Ladda

Ladda z Ikei. Mogę #!$%@?ć ale na 99% jestem pewny że to eneloop w innym opakowaniu.

Opcja budżetowa Ladda z Ikea, opcja lepsza Eneloop. do tego ładowarka Liitokaala z Ali.


@Leel00: @korkyx: @amozeinaczej: to w końcu te Laddy są takie same jak Eneloopy czy nie? Czemu by było o połowe tańsze w takim wypadku? 🤔
  • Odpowiedz
@Gumaa: Jeszcze mi się nie zdażyło by naładowany pad mi się rozładował w czasie grania. Odkładam go na noc na podstawkę ładującą i jest gitara. Fakt, że kilka razy zapomniałem go odstawić na noc i następnego dnia potrafił się wyłączyć. Wtedy jednak brałem drugiego pada i tyle
  • Odpowiedz
  • 0
@adrninistrator: w moim przypadku raczej bym nie trzymał tych padów cały czas na ładowarce, bo nie gram regularnie. Więc obstawiam, że u mnie byłyby większe szanse że pad padnie, jak nie był używany np. 2 tygodnie albo miesiąc.
  • Odpowiedz
@Gumaa: Idziesz do Ikei, kupujesz aku Ladda i ładowarkę od nich do zestawu, a przy okazji #!$%@? sobie klopsiki czy hot doga. Lepszych aku nie kupisz w tej cenie, ogólnie ciężko o lepsze bo to eneloopy w innym opakowaniu
  • Odpowiedz
  • 1
@adrninistrator: ale po co trzymać w podstawce cały miesiąc, kiedy ta podstawka pewnie bierze prąd, może akumulator też się zużywa od ciągłego doładowywania. Jedno sensowne wyjście widzę to to żeby mieć zapasowy akumulator. Ale to wtedy czemu nie kupić baterii o większej pojemności.
  • Odpowiedz