Wpis z mikrobloga

@Koroshiya_1: Jak obserwuję rozwój DCSa to widzę, że jest powolny ale raczej stabilny. Masz większą różnorodność modułów. Największa zaleta BMSa, czyli dynamiczna kampania, ma być w tym roku w DCSie. I sejwy w czasie lotu, co jest dla mnie game changerem, bo nie mam czasu robić 3h+ misji.
  • Odpowiedz
  • 0
@Koroshiya_1: Weź oba. Falcon 4.0 kosztuje 25 zł na Steamie, na GOG był w Falcon Gold też za 25 zł. Nie jestem pewien czy nadal go dodają, ale jest wymieniony w goodies.

BMS to świetnie odwzorowane systemy F16, dobre AI, realistyczne ATC, kampania, ale cała reszta jest już archaiczna. Kolejny update ma przynieść mocną aktualizację terenów, więc będzie to trochę lepiej wyglądać. Natomiast jak masz w miarę współczesny komputer to ciężko
  • Odpowiedz
@Koroshiya_1: Falcon 4.0 (razem za całą paczką innych falconów) bywa na steam dosłownie za kilka złotych. Ja na DCS'a jest obrażony od kilku lat i nie kupuję już modułów więc nie będę niczego polecał ale generalnie F-16 lata mi się przyjemniej.
  • Odpowiedz
@newerty: Wiem, dzięki. DCSa miałem tam w podstawce ale pierwsze zakupy zrobiłem na standalone. System darmowych, 2tygodniowych testów mi podpasował. A za co się obraziłeś? Jeśli można spytać. :)

@jackill: Na którymś z sim forów taką informację znalazłem, że ponoć jest na GOGu w Goldzie. Tzn jest folder z grą choć na stronie o tym się nie rozpisują. Można na tym postawić BMS. Tak czy srak pewnie gdzieś go kupię
  • Odpowiedz
A za co się obraziłeś?


@Koroshiya_1: A to długo wymieniać, ale generalnie wolny rozwój nastawiony na taśmowe klepanie nowych modułów zamiast rozwijania rdzenia gry, niespełniane od lat obietnice, obiecywanie czegoś aby po latach wykręcić się że to wcale nie było obiecywane. Ot przykład dynamicznej kampanii o której ktoś tutaj wspominał.... przecież ona jest już za rogiem od 2014 roku xD Supercarrier został chyba już porzucony, Combined Arms na pewno zostało już
  • Odpowiedz
  • 2
@newerty: z pustego i Salomon nie naleje. Jakby ED i zewnętrzne firmy nie klepały tych modułów, to DCS już dawno by umarł albo przeszedł na system subskrypcji. To jest niszowy produkt. Taki Blizzard sprzedając skórkę dla konia w Diablo IV więcej zarobił niż ED do końca świata sprzeda wirtualnych samolotów.

I tak jestem zaskoczony, że dostaliśmy MT, DLSS, a będzie Vulcan, itd. To jest kupa pieniędzy przepisać i rozwijać własny silnik.
  • Odpowiedz