Wpis z mikrobloga

@maniek74: Następuje to o czym pisało się jeszcze w 2021, xtb idzie w kierunku fintechu - wprowadzając obligacje, lokaty i wirtualne karty. Pozdrawiam tych, którzy w 2020 się śmiali, że xtb po covidzie będzie spadał jak papierowy samolot, bo tylko zmienność miała wpływ na ich wyniki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@czup: Co martwi to fakt jak sami akcjonariusze odbierają wyniki - całkowicie nie rozumieją od czego one zależą. 4q jest taki dobry głównie dlatego, że zysk na lota był gigantyczny względem poprzednich kwartałów, a to akurat nie jest zasługa xtb.
  • Odpowiedz
  • 2
@czup jeśli mnie pamięć nie myli, i nie pomyliłem nicku, to ty tu kreśliłeś śmiałe prognozy 100 zł za papier, gdy kisiło się to dość długo w okolicy 15 zł a wykopki pisały, ze covidówka zaraz zgaśnie, pozdrawiam z pociągu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@maniek74: Tak ( ͡° ͜ʖ ͡°). Xtb to długoterminowa perła na naszym GPW - ciężko znaleźć drugą spółkę z tak cywilizowanym zarządem i podejściem do akcjonariatu. Nie wspominając już o samym podejściu do biznesu, który prowadzą.
  • Odpowiedz
@maniek74: wiedziałem, że warto wierzyć w naszą bananową perłę. Na ostatnim dołku sporo dokupiłem w przedziale 30-34 a i tak boli, że za mało
  • Odpowiedz
  • 0
@olcayn ja ładowalem jak szło bokiem w 2021 i siedzę tam ze średnia ~16 zł, mnie znów boli, ze kiedyś miałem tego 2 x więcej i było to ok. 50% portfela, ale jakiś czas temu obiecałem sobie, ze nie sprzedam już ani jednej akcji przez najbliższe kilka lat
  • Odpowiedz
Następuje to o czym pisało się jeszcze w 2021, xtb idzie w kierunku fintechu - wprowadzając obligacje, lokaty i wirtualne karty. Pozdrawiam tych, którzy w 2020 się śmiali, że xtb po covidzie będzie spadał jak papierowy samolot, bo tylko zmienność miała wpływ na ich wyniki ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@czup:
Oj dokładnie. Też mam takie wrażenie ( niestety ogarnąłem to dość niedawno ale i tak zdążyłem sporo
Mysciak - > Następuje to o czym pisało się jeszcze w 2021, xtb idzie w kierunku finte...

źródło: Zrzut ekranu 2024-01-30 183236

Pobierz
  • Odpowiedz
@maniek74 jako amator wchodzacy na gielde kupilem ich akcje po 8zl i sprzedalem po 12 gdy zaliczyli zjazd z 25zl xD na szczęście czlowiek madrzeje, uczy sie, wyciaga wnioski i wrocilem do pociagu przy 20
  • Odpowiedz
@maniek74:
Nowi klienci: +51,4% r/r
Zysk na lota +119% r/r
a obrót w lotach ledwie +4% r/r
Czyli zamiast aktywizować i edukować klientów skupieni są na ich pozysku i mieleniu,

  • Odpowiedz
  • 0
@DJ007 a teraz nie będziesz lubił ich jeszcze bardziej, bo obstawiam, będzie spory odpływ z bossafx na XTB w związku z IKE/IKZE ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
  • 1
@DJ007 myśle, ze może ja zmienić dostęp do IKE/IKZE, obligów, karta multiwalutowa i reszta nowości, to już nie będzie bucket shop do hazardu na CFD
  • Odpowiedz