Aktywne Wpisy

lubie-sernik +300
Chwilę nic nie pisałem, bo musiałem "ochłonąć".
W Bangoku jest strasznie gorąco, nie mogę się do tego przyzwyczaić. Jak wychodzę z budynku to bucha we mnie gorąc jakbym otworzył nagrzany piekarnik. Po 5 sekundach zaczynam się pocić xD
W niedziele przyjechał po mnie @Arcane89 i pojechaliśmy do Bang Saen na śniadanie (zdjęcie w komentarzu). Po śniadaniu wypiliśmy piwko na plaży i pojechaliśmy do Pattaya do Mirka @megaimperator. Mirek zaprosił nas
W Bangoku jest strasznie gorąco, nie mogę się do tego przyzwyczaić. Jak wychodzę z budynku to bucha we mnie gorąc jakbym otworzył nagrzany piekarnik. Po 5 sekundach zaczynam się pocić xD
W niedziele przyjechał po mnie @Arcane89 i pojechaliśmy do Bang Saen na śniadanie (zdjęcie w komentarzu). Po śniadaniu wypiliśmy piwko na plaży i pojechaliśmy do Pattaya do Mirka @megaimperator. Mirek zaprosił nas
źródło: 20260531_151023
Pobierz
wiktor-wkpl +169
#mecz #pilkanozna #mundial #mundial2026 #sport
NIE PATRZ NA JPG PRZED PRZECZYTANIEM!
Do rozpoczęcia Mundialu pozostał równy tydzień. Z racji, że będzie to turniej bez Reprezentacji Polski dla wielu z nas te mistrzostwa delikatnie straciły urok pod względem kibicowskim. Sam nie bardzo wiem komu kibicować i pomyślałem, że wielu z Was ma podobny problem.
Tak więc spróbujmy sobie urozmaicić to piłkarskie święto.
NIE PATRZ NA JPG PRZED PRZECZYTANIEM!
Do rozpoczęcia Mundialu pozostał równy tydzień. Z racji, że będzie to turniej bez Reprezentacji Polski dla wielu z nas te mistrzostwa delikatnie straciły urok pod względem kibicowskim. Sam nie bardzo wiem komu kibicować i pomyślałem, że wielu z Was ma podobny problem.
Tak więc spróbujmy sobie urozmaicić to piłkarskie święto.
źródło: 7602
Pobierz




#playstation #ps5 #tekken
źródło: IMG_0366
Pobierzźródło: 1000005391
Pobierz@Konopiarium_farma: na początku przesiadki to masz totalny regres, niby umiesz grać ale pamięć mięśniową na nowo trzeba stworzyć
to jest jakis zart ze trzeba kupic konwerter za dobrych kilka stow
@M83_
zazdro kolekcji sam bym przytulil jakiegos hitboxa gdyby nie to ze ceny na pleju sa tak wywindowane, na pc w strive gralem na mechanicznej klawiaturze i jak dla mnie o wiele lepiej niz na tym gownianym
@aleroc te przyciski w haute42 (to małe białe i czarne) są właśnie mechaniczne. Obczaj tą firmę i recenzje na YouTube 80€ nówka kosztuje. No ale musisz kupić dongla jak chcesz na ps5 grać. Ogólnie to fajna zabawka możesz wszystko skonfigurowac. Gram tylko na konsoli.