Wpis z mikrobloga

Polecicie jakiś fajny serial kryminalny? Zależy mi na tym, aby główny bohater był przestępcą, a najlepiej złodziejem, albo mordercą.

Ważnym aspektem dla mnie jest to, aby miało to nutkę realizmu. Kiedy oglądałam ''Arsene Lupin'', bardzo mnie denerwowało wiele sytuacji oderwanych od realizmu.
Oglądałam również Dextera, był on trochę dziwny, ale w miarę git.

Widziałam także dom z papieru i nowy serial ''berlin'', ale celuje w coś bardziej prawdziwego. W motyw zwykłego przestępcy, a nie milionerów, którzy wynajmują hakerów za kupe kasy i tym podobne xdd
#seriale #kryminalne
2.....7 - Polecicie jakiś fajny serial kryminalny? Zależy mi na tym, aby główny bohat...

źródło: gf-1hyd-iGTp-J5pR_choroby-krwi-anemia-czerwienica-bialaczka-hemofilia-1920x1080-nocrop

Pobierz
  • 74
"You" idealnie wpisuje się w Twój opis. Myślę, że Ci się spodoba. Poza tym "Dahmer", o którym ktoś już wcześniej wspomniał. Pierwszy to fikcja na podstawie powieści, drugi oparty na faktach.
The Sopranos


@Towarzysz_Szmaciak: za stare to jest dla współczesnej widowni, za długo się rozkręca, za dużo wymaga od widza a tu OP'ka bez obrazy jest na poziomie Dextera czy Domku z Papieru

Zwyczajnie ją to znudzi i uśnie.

Polecam Ci @2027 serial Barry w opisie serialu czytamy:

Były żołnierz, obecnie tani zabójca do wynajęcia, dostaje zlecenie w Los Angeles. Ku swemu zaskoczeniu odnajduje tam lek na samotność pod postacią grupy teatralnej.
Dietetyq - >The Sopranos

@Towarzysz_Szmaciak: za stare to jest dla współczesnej wido...

źródło: barry_4__300_427

Pobierz
@2027: Black Bird, dość krótki i spora część akcji dzieję się w więzieniu, ale jak najbardziej jest to serial kryminalny próbujący rozwikłać pewną sprawę równolegle na 2 sposoby. Z jednej strony detektywistyczna robota, a z drugiej psychologiczne wejście do głowy pewnego podejrzanego. I ten drugi jest bardzo ciekawy.
Serial oparty na faktach, więc realizm jest.
How to get away with murder z Violą Davis. Dla mnie genialny serial, gdybyś się zainteresował to ostrzeżenie, w pierwszym sezonie przesadzają z scenami seksu, dużo tego, potem już mniej. Mimo 6 sezonów historia płynie cały czas do przodu, nie ma efektu nudy. Genialna muzyka, świetne zdjęcia, dobre postacie.
@2027: Banshee - fenomenalna obsada. Złodziej po 15 latach wychodzi na wolność i "zbiegiem okoliczności" kradnie tożsamość nowego szeryfa w miasteczku. W DUŻYM uproszczeniu.
Gomorra - o neopolitańskiej mafii, zajebiście się ogląda, zrywa z mitem "dobrych bandziorów z zasadami". + Mało kto jest nieśmiertelny, a bandziory faktycznie zachowują się jak totalne #!$%@?.
Sons of Anarchy - Hamlet na harleyach, o gangu motocyklowym, wybitnie dobry soundtrack.
Kolejny raz okazuje się że aktor którego miałem za lalusia okazuje się że umie grać (pierwszy raz tak miałem z Robertem Pattisonem, gdy zobaczyłem jego role w The Lighthouse).


@thorgoth: Identyczne odczucie, tylko że u mnie było to po Rover (2014). Jeśli ktoś lubi takie klimaty to polecam ten film, świetna kreacje Pattisona.
jak to było momentami wybitne to raczej nie jesteś pierwszy z miotu


@ZygmuntTamburino: dios mio, choćbym nawet napisał że wybitne były smerfy... jakim ludzkim odpadem trzeba być żeby obrażać i wyzywać człowieka za to że mu sie inny serial podobał niż tobie... dobrze że w realu mało się takich gównien jak ty spotyka.
Czarno i nie pisz więcej.