Wpis z mikrobloga

SUKCES SKUHRWYSYNY!

Schudłem 10kg. Wchodzę na wagę - i #!$%@? schodzę. Waga nie spadła i jak była 6 na końcu tak była. Tylko po czasie zauważyłem, że zamiast 86kg jest 76kg xD

A dlaczego zaobserwowałem taki duży spadek wagi? Mało się ważę po prostu, bo ludziom #!$%@? na dietach i ważą się po 15 razy dziennie, więc ja postanowiłem zrobić inaczej i być na diecie jednocześnie o niej zapominając.

A moja nornalna waga to około 68-70kg więc muszę zredukować kolejne 10kg. Szybko pójdzie.
A teraz idę zwalić konia ze szczęścia, czy co tam innego robią wykopki. ()

#dieta #redukcja #chudnijzwykopem #dieta #czujedobrzeczlowiek
  • 13
@A_R_P napisał że to jego normalna waga więc pewnie teraz jest w okolicach 80kg, może nie 1,5m ale pewnie jakieś 1,7 około op ma, bo to przy takim wzroście po redukcji do tych 68-70 byłaby dla faceta normalna waga
masz metr pięćdziesiąt?


@A_R_P: Tez mnie to zastanawia. Ja mam 1,86m i 73-77kg i kumple w robocie sie ze mnie nabijaja ze na zwyzce nie potrzebuje szelek. Bo nawet jak wyadne z kosza to bede spadal jak lisc :P

No ale zgodnie z 2 roznymi wagami jestem dokladnie w srodku zielonego pola :)

@GwachQar
@GwachQar: Ja podczas redukcji ważyłem się zawsze tylko raz, ostatniego dnia każdego miesiąca. Kolejne odczyty były takie: -8kg, -8kg, -7 kg później jeszcze w dwa miesiące zleciały 3 -4 kg i tym sposobem ze 103 kg zjechałem do 75kg-77kg przy wzroście 184cm. Całą redukcję przeprowadziłem praktycznie w 3 miesiące, było to w 2017 roku i moja obecna waga to....nadal 77kg. Pozdrawiam.