Wpis z mikrobloga

@Erlein: Oczywiśćie nie jest brana pod uwagę analogicznie odwrotna sytuacja, gdy to kobieta zarabia więcej, bo jak najbardziej może taka sytuacja wyniknąć. Wtedy powinniśmy mówić o tym czy jedna ze stron, która zarabia mniej, powinna płącić połowę. Z jakiegoś powodu poziomy zarobków bank próbuje utożsamiać z płcią, sama łamiąc zasady równości
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: może ten prowiec nie rozróżnia feminatywów partner/partnerka i w tej wypowiedzi chodzi o określenie wobec obu płci? :)

I też nie wiem do czego pijesz - znam kobiety, które płacą za swoich mężczyzn i nie mają z tym problemu
  • Odpowiedz
@Erlein Najlepiej to niech wszystkie banki oraz korporacje #!$%@?ą się od moich pieniędzy i pozwolą zdecydować na co i kiedy je wydam ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Erlein: ciekawe czy ich kampania jest neutralna płciowo, i jak kobieta zarabia więcej od faceta to będą jej kazać płacić za niego.
bo użyli argumentu że facet zarabia więcej a to nie jest reguła. I równie dobrze może być odwrotnie. zwłaszcza w dzisiejszych czasach kiedy kobiety są mocno uprzywilejowane i mają prościej na rynku pracy.

co za żałosny bank.
  • Odpowiedz
@77023: to musi być świetna spawa siedzieć w tych fundacjach jak ta wspomniana we wpisie "Sukces pisany szminką". Wystawiasz tylko ziomeczkom siedzacych w korpach faktury za takie gównowpisy, a oni dzięki temu moga przypucować się tym wyżej, że spełniaja normy ESG
  • Odpowiedz
@r5678 O to to ( ͡° ͜ʖ ͡°) Moja różowa zarabia ode mnie znacznie lepiej, więc i częściej płaci za nas w restauracjach. A i tak jak przychodzi kelner z terminalem (a kelnerka zwłaszcza), to domyślnie podsuwa ten terminal mi, zwłaszcza jak kwota jest duża xD I zawsze to zdziwienie, jak to różowa wyciąga kartę i płaci xD
  • Odpowiedz
Oczywiśćie nie jest brana pod uwagę analogicznie odwrotna sytuacja, gdy to kobieta zarabia więcej,


@Pralko-suszarka: Nie, taka sytuacja nie jest brana ponieważ te reklamy są tworzone pod kobiety, facet nie przejmuje się takim gównem a kobietom trzeba łechtać ego.
  • Odpowiedz
@Erlein: dlatego ta cywilizacja jest skazana na upadek. To jest takie robienie #!$%@? z logiki przez faminazistki że nie da się tego na trzeźwo łykać. Potem masz cuckoldów którzy uważają że jak płacą 2x tyle za witaminkę to to jest sprawiedliwe.
  • Odpowiedz