Wpis z mikrobloga

#walentynki #promocja #diva

Mam stałą kobietę divę, do której uczęszczam już ponad 6 miesięcy. Po namyślę i chęci spędzania walentynek jak zakochana para. Postanowiłem napisać do niej czy istnieje możliwość wynajęcia jej na walentynki (pół dnia i nocy). Z miła checia się zgodziła i zrobiła mi kolosalny rabat.
Mam plan zabrać, ją na wypasioną kawę z ciastem, na seans filmowy, mega smaczną kolację. Noc skończymy u mnie.

Mam ochotę, zrobić jej dzień pełen niespodzianek, tak aby był to jej najlepszy day every.

Ma 47lat, ja 29. Trochę się stresuje całym zajściem, ale trzeba być twardym nie miętki.

A wy co #przegrywy, nadal walentynki pod kryptonime "konio bijca powraca"?
  • 152
@Dzonsin: Jest miła bo jej za to płacisz. Proste jak budowa cepa. Przelej 5k dowolnemu mirkowi z wykopu to też będzie miły część może by się nawet puściła. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Nawet jeśli nie będzie z tego później żadnej dramy to i tak zaleca się utrzymywanie kontaktów stricte biznesowych. Ma być miło ale bez przesady.
Na walentynki pelno tinderowek bedzie samotnych i szukalo tratwy.


@XpedobearX: #!$%@? prawda. Próbowałem ja w zeszłym roku i 2 lata temu, próbował mój znajomek, z którym chcieliśmy się podzielić "wynikami" (w sensie, czy coś w ogóle się udało ogarnąć czy #!$%@?). Efekt taki, że żadna, nawet na walentynki, nie była zainteresowana. Wcale by mnie nie zdziwiło, gdyby takich przypadków było znacznie więcej (no, chyba że ja z kumplem to wyjątkowo #!$%@?
ja #!$%@? 47 lat. Ruchasz węgiel w dodatku jeszcze się zauroczyłeś. Co ty chłopie z życiem robisz…


@BGZZ: jesli to nie bajt, to koles jest przegrywem roku
dzien po tej calej randce bapka przyjmie do papy z 10 #!$%@? :) fajny material na zone/dziewczyne
@Dzonsin chodzisz do takiej staruchy bo ma ciało dwudziestolatki, kręcą cię starsze panie czy wychodzi najtaniej? Bo jakbyś się trochę postarał, to w tych samych albo i niższych pieniądzach znalazłbyś dive 18-twój wiek na stały układ ( ͡° ͜ʖ ͡°)