Wpis z mikrobloga

Właśnie z głównej spadło video z promocji dewiacji (trzeba nazywać rzeczy po imieniu) w naszym kraju,mianowicie chodzi mi o program dzień dobry #tvn -gdzie promowali draq quenn-(gość z brodą przebrany za kobietę opowiadał o tym że 7 latków trzeba nauczać seksualności) ( ͠° °)
Prowadzący ten program mało nie oszaleli z radości,bo przecież to takie moderne,na topie

Czemu #moderacja usuwa takie treści,przecież wykopalisko miało już ponad 1000 plusów i nie sposób było nie zobaczyć,że jednak odnosimy się do tego krytycznie

Kolejna sprawa jest taka że ta gardząca wartościami rodzinnymi stacja już wiosną wypuszcza nowy program o nazwie :Drag me out
https://tvn.pl/programy/drag-me-out/aktualnosci/czas-na-show-drag-me-out-juz-wiosna-w-tvn-pierwszy-taki-program-rozrywkowy-w-polskiej-telewizji-st7731515

Bardzo was proszę nie dajmy sobie wejść na głowę takimi tematami
Przecież takie dzieci w wieku nastoletnim,będą walczyły same ze sobą.Popatrzcie co ma miejsce na zachodzie.Czy chcemy, aby nasze dzieci które są przyszłością tego narodu miały podawane blockery dojrzewania i były w tak parszywy sposób indoktrynowane?Nie zróbmy tu drugiej Kanady!!!!

#trans #bekazpodludzi #bekazlewactwa #polityka ##!$%@?
Questorius - Właśnie z głównej spadło video z promocji dewiacji (trzeba nazywać rzecz...

źródło: ......png

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • 5
@M4rcinS:
Ja też nie oglądam!!!!!
Było na głównej ponad 1000 plusów

Trzymajmy rękę na pulsie,myślisz że o co chodzi z tymi pomysłami aby karać za mowę nienawiści?
No właśnie po to że jak to przejdzie to już nie powiesz do takiego popaprańca,że jest chory psychicznie,bo prawda będzie mową nienawiści
  • Odpowiedz
Trzymajmy rękę na pulsie,myślisz że o co chodzi z tymi pomysłami aby karać za mowę nienawiści?

No właśnie po to że jak to przejdzie to już nie powiesz do takiego popaprańca,że jest chory psychicznie,bo prawda będzie mową nienawiści


@Questorius: Właśnie o to chodzi w tej ustawie. Nie można obrażać innych ludzi i nazywać ich chorymi psychicznie czy dewiantami, bo jakiś wykopek jest ignorantem i zupełnie nie ma pojęcia czym drag queen
  • Odpowiedz
@NonOmnisMoriar: To wytłumacz mi czym jest drag queen. Bo do tej pory zrozumiałem że to taki performance, coś jak klaun - zabawia dzieci w dziwnym przebraniu.
Ewentualnie to jest typ w sukience który edukuje dzieci, tylko kolor sukienki się zmienił.
Poproszę o sprostowanie.
  • Odpowiedz