Wpis z mikrobloga

@mmmmmmmmmmmmmm Gusła babci to ty szanuj. Czosnek jako naturalny antybiotyk, sok z cebuli na kaszel, maść majerankowa na katar, płukanie gardła wodą z solą na ból, sok z malin na wypocenie. Do tego rosołek i bańki a chuop byłby zdrowszy niż po czymkolwiek z apteki.
Jakim cudem został ci antybiotyk po ostatniej chorobie? Lekarz zapisuje pełną kurację i taka też dostajesz.

@Serniczek_Szatana: właśnie kurde nie zawsze i mnie to denerwuje XD niebieski ostatnio miał antybiotyk zapisany, 2x dziennie przez 5 dni, a lekarz zapisał opakowanie 20 tabletek. I pytałam baby w aptece czy może mi sprzedać jeden blister to powiedziała że nie, musi dać całość
Zjadłem pół opakowania antybiotyku który mi został po ostatniej chorobie


@JanDzbanPL: a nie masz może jeszcze jakiejś chemii po babci co miała raka? Albo hormonów tarczycy?
Też myślę że warto spróbować jak gardlo boli.
@JanDzbanPL: idz chłopie jak najszybciej, niech daje antybiotyka(jeśli wirusowy tez) + psykanie do nosa na rozluźnienie sluzowrk, żeby łatwiej odtykalo. Mnie po zapaleniu zatok już 3 tydzień objawy neurologiczne mencza, nie ma co lekceważyć, to wszystko blisko mózgu! Myj zeby częściej, żeby maksymalnie zmniejszyć ilość bakteriów. Psykanie do nosa można używać tylko 7 dni,
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.