Wpis z mikrobloga

@Wink słabe porównanie bo serialowy świat got był robiony od podstaw.
W tlou miałeś już jakąś wykreowany wygląd głównej postaci i tylko o to się rozchodzi, ciężko było połączyć ładną buźkę z jakimiś umiejętnościami.
@open_or_die nawet jakby była czarna, latynoska czy azjatka to byłoby okej, postać buduje charakter, zachowania + atrybuty. Dostaliśmy Ellie, bo zachowuje się jak Ellie. A że wizualnie się komuś nie podoba to nie ma to większego znaczenia dla opowiadanej historii. Postać jest w nią wpasowana i oddaje charakter postaci z gry? Tak. I tylko tyle potrzeba. Tak jest obecnie z Percym Jacksonem, gdzie Annabeth gra czarna dziewczyna, gdzie w książce był wyraźny
@Flypho jakie bronienie korporacji durniu xd

kobita wygląda tak, że jak ja widzisz pierwszy raz to musisz się kilka sekund zastanowić czy nie wzięli aktorki z zespołem Downa


normalna przeciętna aktorka

Ludzie, #!$%@?, co jest? Oczu nie macie? XD


Ja się teraz kilka sekund zastanawiam czy przypadkiem nie masz zespołu downa, jak uważasz ze Twoje komentarze to „krytykowanie produktu”
@Wink grałeś w tlou?
Mi też nie siadła aktorka po 70-80h w grze, w ogóle cały serial mi nie siadł bo go za bardzo splycili, bez problemu zrobili 2 sezony zamiast jednego z pierwszej części.