Wpis z mikrobloga

Ciekawym zjawiskiem jest to, że tak wiele osób pamięta pełną specyfikację swoich pierwszych komputerów zakupionych ponad 20 lat temu. Od tamtego momentu miałem kilka zestawów i nawet z pamięci nie wymieniłbym mojego dzisiejszego zestawu :). Ahhh ile łez szczęścia wylałem na mojego pierwszego pct'a. Intel celeron 266mhz, 32mb ram, karta graficzna AGP 2x, HDD 500mb :)
@Chicoxxx66 patrząc po cenie puszek, herbaty, mleka, jaj i kilku bardziej podstawowych produktach niż flaki wołowe ( ͡º ͜ʖ͡º) stwierdzam, że ceny wzrosły średnio 3-4 razy. Ewidentnie nasza wartość nabywcza wzrosła.
@Chicoxxx66 To były fajne paragony, bo drukowane zwykłą igłówką, a przez to wydruk nie znikał po pół roku od zakupu. A, przez długie lata, żeby oddać coś na zwrot musiałeś mieć paragon i na żadnej innej podstawie się nie dało tego zrobić.
@Wight ja pierwszy komputer dostałem w 2002 roku, było pół roku po śmierci ojca. Mieliśmy pub gdzie przychodzili znajomi, chodził tam jeden człowiek który mi wcześniej dawał kilka lekcji korepetycji z informatyki bo rodzice wtedy wiedzieli że jarają mnie komputery ale odstawałem bo nie miałem kompa.
Odsprzedał on wtedy nam swój stary komputer na Pentium1 150mhz 32mb ram, dysk 1,6GB i grafika s3 Trio 3D (hehe).

Byłem przeszczesliwy po smutnym pół roku
@Imagination napisała zdanie tak że brzmi, że mówi o dziecku (w domyśle jednym) xD które ma "dupy" nie "dupę". Polska język trudna język xDD inaczej by było jakby napisała "dupa każdego mojego dziecka" nie wierzę że muszę takie proste rzeczy wyjaśniać
@Imagination oczyfiździe, bjiżmy hójowo i mufmy że to normalne, bo przecież "wiadomo o co chodzi" xDD nie wyjaśniasz prostych rzeczy, tylko swoje copium xD lol puknij się w łeb. Język jest po to, żeby przekazać komunikat w sposób zrozumiały i jasny, a nie "domyslajmy się". Co ty baba jesteś? XD