Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy 58k za robociznę przy wykańczaniu mieszkania 70m^2 ze stanu deweloperskiego to dużo czy skandalicznie dużo? Robota według projektu architekta. Potężne zmiany w elektryce (deweloper zrobił trzy gniazdka na krzyż, ja chcę ich mnóstwo, do tego b. dużo punktów świetlnych i pociągnięcie kabla sieciowego do wszystkich pomieszczeń), ale poza tym tylko płytki w łazience 6m^2 (wszędzie poza sufitem) i w kuchni, sufity podwieszane w holu i łazience, przesunięcie (zmiana) kaloryferów, przesunięcie jednych drzwi, listwy przysufitowe, montaż drzwi bezframugowych, malowanie, sprzątanie po sobie i w sumie tyle. Podłogi drewniane montuje sprzedawca, klimatyzację też, stolarka to osobny temat.
Robią mnie w bambuko, bo zobaczyli trochę droższe materiały i wiedzą, że mnie stać?
Jeśli to cos zmienia w stawkach, to oczywiście Warszawa. Materiały kupuję ja (chcę mieć to pod kontrolą), obiadów im gotować nie muszę.
#mieszkaniedeweloperskie #kiciopyta #remontujzwykopem #nieruchomosci #remont #urzadzajzwykopem



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Narmel
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

Robią mnie w bambuko

  • tak 28.6% (42)
  • nie 56.5% (83)
  • tylko trochę 15.0% (22)

Oddanych głosów: 147

  • 16
@mirko_anonim: Zobacz jakie są stawki w Warszawie, są dostępne cenniki. Wiem jak jest we Wrocławiu. Można zrobić drogo, jak u Ciebie i można zrobić dwa razy taniej. Z tego co słyszałam, to wcale nie ma gwarancji, że jak dużo zapłacisz to będziesz mieć dobra robotę. Wszystko zależy od firmy, takie które mają swoje strony, reklamę itd zawsze będą droższe. Mój znajomy niedawno wprowadził się do nowego domu, z tego co pamiętam