Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Korzystacie z aplikacji zdrowe zakupy lub jakiejś alternatywy?? jak tak to podajcie jakie prosze to bardzo ważne!

Mój kolega non stop jadł fastfoody w mcdonaldzie i kfc jadł też pizze guseppe i inne przetworzone produkty, w tamtym tygodniu okazało się, że zostaje mu 5 miesięcy życia ma raka przełyku raka nerki i marskość wątroby razem z żylakami przełyku oraz raka płuc w małym stadium, coca cole pił regularnie do tego masa kolorowych ścierw, mówili mu inni o tym, że to się źle skończy ale nikt nie miał pojęcia,że aż tak.
Czy mam się obawiać bo też tam jadłem w różnych restauracjach typu MCdonald?? próbuje detkosku i nie pije ani grama słodzonych napojów.

#zdrowie #medycyna #nowotwor #rak #przegryw #zywnosc #kulinaria #kuchnia #gotujzwykopem #kiciochpyta #pytanie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Narmel
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 8
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Jak masz do czegoś genetyczne predyspozycje to chociaż byś na rzęsach stał to i tak ch*j ci po tym. Wiadomo że źle się odżywiając przyśpieszamy to co by prawdopodobnie i tak nadeszło, co nie znaczy że jak miał genetyczne predyspozycje do tych chorób to by nie zachorował odżywiając się zdrowo.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim rak przede wszystkim nie przychodzi z zewnątrz. To kawałek Twojego genomu, który się brzydko aktywuje. Więc duża kwestia skłonności. I przypadku.

Jak nie zarles cały czasem tego syfu, a jedynie czasem, to raczej w porządku. Zrób badania, ruszaj się, jedz zdrowo.

Na początku może być ciężko, bo bakterie w Twoich jelitach przyzwyczajone są do innych rzeczy, ale 2-3 tygodnie i te "niezdrowe" zdechną z głodu, a te, co lubią kapustę kiszoną,
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: marskosc watroby z zylakami przelyku to od alkoholu albo choroby watroby np. Wirusowe zapalenie watroby typu b albo c...nie od przetworzonej zywnosci... jakby to bylo od choooojowego zarcia to xo druga osoba by miala marskosc watroby
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: nie potrzebna jest zadna aplikacja wystarczy abys przygotwywal sobie sam posilki z miesa, nabialu, jaja, owocow i warzyw. Unikaj przetwrezonych produktow. To tylko tyle i az tyle!
  • Odpowiedz