Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś wytłumaczyć kim jest ten cały Xayo i dlaczego ludzie się nim interesują? Oglądam freaki od pierwszej gali i tego typa kompletnie nie znam, wiem tylko, że chyba streamuje jakieś gry. Generalnie gość sprawia wrażenie jak by był jakiś zaspany. Jak otwiera gębę to mam wrażenie, że robi to tylko dlatego żeby powiedzieć jakieś minimum i odbębnić te programy byle do walki i hajs zarobić. Nawet ten jego ryj i te oczy jak by w połowie zamknięte sprawiają wrażenie jak by typ jedyne co chciał to wyjść jak najszybciej z programu i iść spać. Jak oglądałem powtórkę tego Cage jak dom #!$%@? cisnął PDFa i zwyrola to jak ten typ coś zaczynał mówić to musiałem przewijać, bo nie dawałem rady go słuchać. Walki również z samymi ogórkami żeby budować rekord a nawet na takich się prawie przejechał, bo widać było po walce z Konopskim. Niech ktoś kto zaciera ręce na walki takiego typa, objaśni mi jaki sens ma obecność takiej osoby na gali, bo z tego co widzę to typem naprawdę jest zainteresowanie. #famemma
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jankowalski811: Biorą go bo ma zasiegi, zamulony jest bo pewnie siedzi na lekach typu xanax czy inne gowno a to ze fame pozwala mu zeby powiedzial tylko pare slow na konfie czy programach to jest ich wina. Wziął sie z twitcha gdzie siedzial u disa na czacie nie wiem czy byl moderatorem czy tylko widzem ale zaczal strimowac i jakas tam spina miedzy nimi byla i tak to sie zaczelo
  • Odpowiedz
Xayoo był kiedyś bardzo dobrym graczem League of Legends odnosil sukcesy na naszym podwórku i międzynarodowym
Ogólnie jest streamerem ale swoje lata świetności na Twitchu ma za sobą kiedyś był megsnsmieszny i było czuć fajny klimat streamów bo jestem jego widzem teraz wydaje się jakby robił to na #!$%@? i jedzie na renomie z dawnych lat jedynie co w ostatnim czasie (oprócz walk) mu wyszło to 2 edycje Bitej Śmietanki
  • Odpowiedz
@jankowalski811: ja chyba dowiedziałem się o jego istnieniu z kanału Wuwunia na którym chwalił się, że musi zrobić sobie przeszczep włosów, żeby nastolatki bardziej na niego leciały, czy cuś takiego nie pamietam dokładnie, może to nie on był tylko jakiś klon( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz