Wpis z mikrobloga

przegryw niema żadnych szans w normalnym świecie, na impreze wbiłem się w jedyną marynarkę jaką mam -kupowałem parę lat temu jak jeszcze byłem większy no i teraz jak schudłem fakt trochę za duża.
To co usłyszałem od 34 letniej singielki (od 4 lat razem pracujemy i wieczne singielka), że garniak z technikum :( kurde serio miałbym kupować co kilka lat garniak w którym wyjdę może 5 razy przez 5 lat? bez sensu....
odpowiedziałem że wolałem wpakować w trenażer niż kupować garniaka, niemiłosiernie #!$%@? ją gatka o rowerach i że ktoś woli je niż wyglądać.
#zalesie #przegryw #przegrywpo30tce #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #podrywajzwykopem
  • 22
  • Odpowiedz
  • 3
@18AndIdcNajtcore: na samym początku ja zraziłem do siebie mówiąc że wolę wpakować pół wypłaty w rower niż w ubrania.
- to w czym chodzisz do kina, na imprezy domówki?
- nie chodzę xD
i po tym już całkiem zwątpiła xD
  • Odpowiedz
@mati1990 Ja tam uważam że jakoś trzeba wyglądać. Nie musi być drogo ale żeby chociaż było schludnie i w dobrym rozmiarze. Jak marynarka bardzo nie pasowała to może lepiej już było się w innego się ubrać. Ja oddałem za friko dwa garniaki za 1500-2000zł co ubrałem max parę razy, bo się urosło trochę.
  • Odpowiedz
  • 0
@robopanda: firmowa impreza 25 lecie, był wymagany... ile?! 1,5k za garniak to chyba ślubny. moja cała szafa ubrań nie jest tyle warta - nie licząc rowerowych ubrań :D
  • Odpowiedz
@mati1990: Dobrze odpowiedziałeś, na przyszłość dodatkowo powiedz, że wolisz nosić garniak "z technikum", a kasę zamiast na nowe ciuchy wydać na swoje zdrowie, żeby nie być #!$%@? wielorybem. Dzięki temu dajesz radę kondycyjnie posuwać laskę przez co najmniej godzinę i pół godziny przerwy na drugą sesję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mati1990: Dla mnie kupowanie takich wyjściowych ciuchów co się raz wklada porządniejszych ale raz na kilka lat to jest normalna sprawa, ja tak robię osobiście, lubię minimalizm. Ona to powiedziała takim tonem żeby wyśmiać czy bardziej zaczepnie ale jej nie wyszło? Chyba nie było lepiej się jej tłumaczyć na co innego wydajesz kasę bo sam się wpedziles w poczucie winy jakieś. Jeśli wyśmiać to i tak źle świadczy o niej...
  • Odpowiedz
@mati1990: może niepotrzebnie zacząłeś się tłumaczyć że wolisz wydać kasę na to i na to niż na nowy ciuch, następnym razem odgryziesz się jakoś z ironią :-)
  • Odpowiedz
@mati1990 czemu chodzisz w ubraniach które są nie dopasowane dla ciebie? Jak masz dziurawe lakierki to i tak je ubierzesz no nie masz innych czy kupisz sobie nowe lub ubierzesz sprawne obuwie?
  • Odpowiedz