Wpis z mikrobloga

@IntruderXXL: dokładnie, ostatnio miałem taki problem przy robieniu serii 170x4, poszłoby z grindem a żeby oszczędzać ciało dostałem zalecenie, że ma być ciężko ale bez grindu. Niestety nie dokręciłem śruby w asekuracji i był lekki problem, gdyż gdybym choć pół sekundy później uciekł z ławki to nagranie skończyłoby na liveleaku, a nie w mojej kolekcji ciekawych faili. Oczywiście po tym osiągnięciu, zauważyłem że muszę wyciskać a nie odkładać jak #!$%@?, w
krzysztoww - @IntruderXXL: dokładnie, ostatnio miałem taki problem przy robieniu seri...
Niestety nie dokręciłem śruby w asekuracji i był lekki problem, gdyż gdybym choć pół sekundy później uciekł z ławki to nagranie skończyłoby na liveleaku, a nie w mojej kolekcji ciekawych faili.


@krzysztoww: No wtedy już kolekcją byś się nie przejmował :P Niczym byś się już nie przejmował.

Cel na ten rok to treningowo 210kg, ale jest możliwość że pójdzie więcej. Jedno jest pewne - chce jako junior zrobić 226kg, później mogę
@IntruderXXL: wiadomo, o niektórych rzeczach trzeba pomyśleć, jeżeli jest okazja i cel to warto korzystać tylko trzeba do tego podejść z głową i w 100% się oddać realizacji go, bez żadnych ALE :)

W juniorach, wg. openpowerlifting, historycznie w Polsce tylko dwie osoby wycisnęły powyżej 226. Jednakże patrząc na cały świat, jest to nędzny wynik. Tylko top 300, co tylko pokazuje jak bardzo odbiegamy od reszty świata.

Jednak, 226 to MINIMUM,
krzysztoww - @IntruderXXL: wiadomo, o niektórych rzeczach trzeba pomyśleć, jeżeli jes...

źródło: obraz_2024-01-24_182537611

Pobierz
@krzysztoww Zobacz sobie na topkę wyciskaczy i zobacz jaka jest średnia wieku w top15, i to dużo mówi :)

https://www.openpowerlifting.org/rankings/by-bench

Jednakże brak uzależnień i ciągła chęć poprawy, myślę że mnie poprowadzi daleko


Tylko pod jednym warunkiem... że wcześniej nie zostaniesz WRAKIEM :P Walnie klata albo walnie bark i masz po ptakach.
Jeszcze jest kwestia twojego wzrostu. Będąc tak wysokim i mając taką budowę będziesz potrzebował dużej masy jeżeli chcesz w pełni wykorzystać
@IntruderXXL: właśnie to widziałem, to jest fenomen. W Polsce są pretendenci do robienia dużych wyników, jednak oni chcą za szybko do tego dojść i niestety nabawiają sie kontuzji kończących ich kariery. Wiadomo, ja też czasami robię dziwne rzeczy, taki urok młodości, jednak czym więcej ćwiczę tym bardziej dostrzegam że praca nad kolejnym elementem to nie jest coś co się dzieje z treningu na trening, a potrzeba do tego tygodni, miesięcy, a
W Polsce są pretendenci do robienia dużych wyników, jednak oni chcą za szybko do tego dojść i niestety nabawiają sie kontuzji kończących ich kariery


@krzysztoww: Ćwiczą głupimi planami, stawiają sobie głupie cele, biorą sobie głupich trenerów no i mają :P. To co ja widziałem co robią "uznani eksperci" z naszego podwórka to się nóż w kieszeni otwiera.
Tępa liniówka, ciągle dowalanie koksu (absurdalnych dawek), a jak boli? Słaby jesteś ZACIŚNIJ ZĘBY
@Hurry_up: są tęczowe tylko dlatego, że kolorystyka mi nie przeszkadza (zresztą to tylko kawałek gumy, który ma spełniać swoją funkcję), a wyróżniają się na tyle, że nikomu się do nich rączki nie przykleją. Ćwiczyłem wcześniej na sieciówce i zapomniałem wziąć z sali opasek monster zielonych, to ktoś je sobie przygarnął i dopiero po zrobieniu lekkiego szumu się znalazły :)