Wpis z mikrobloga

Ehh chłop się obudził. I chłop sobie pomyślał o tej pracy w której jestem i jest źle. Pracuje od 5 Listopada a otrzymałem może z 2 Tysiące złotych aż do teraz. Życie poza pracą praktycznie nie istnieje. Wieczorami albo w nocy załadunek na miejscu jestem około 7-8. Potem jeszcze 2-3 odbiory towaru. Ręczne Załadunki mięsa po 80-140 Skrzynek. I tam gdzie się zawsze ładuje zrzucają mi to mięso a do tego papiery i w domu jestem praktycznie zawsze dobę od wyjazdu. I na następny dzień kolejny wieczór i kolejny wyjazd. Kiedyś udało mi się zejść do 20 Godzin. Mam płacone tylko od Kilometra a nie jak kierowcy mówili że podstawa+kilometr. Tylko mam płacone od Kilometra 35 Groszy. Za czekanie nikt mi nie płaci. Za Załadunki ręczne też nikt mi nie płaci. Oczywiście każdy weekend też roboczy bo trzeba mięso zawieść do Lidla i użerać się z kierownikami na magazynie. Jeszcze sam rozładować i też nikt za to nie płaci. Do tego co chwilę psujace się auta a jak się zepsuje to radź sobie sam. Oczywiście zawsze jesteś przeładowany i jak cię złapie policja to mandat płacisz ze swoich. Mój rekord to 9 ton masa całkowita. Dzisiaj napisałem do szefowej że chce wypłatę dzisiaj inaczej odchodzę. Jeżeli dostanę wypłatę to tylko tam bede pracował aż spłacę długi. Ehh przecież teraz jakbym normalnie pracował po 8 godzin nawet po 12 godzin to bym nawet tego nie odczuł jak to szybko by zleciało. Ehh #przegryw #pracbaza #januszex #busiarze ##!$%@? #gorzkiezale
Napalone_Okno - Ehh chłop się obudził. I chłop sobie pomyślał o tej pracy w której je...

źródło: a17b4414a57fd8711f5a40d22d4f9ea3

Pobierz
  • 15