Wpis z mikrobloga

  • 78
@simon-king: niby ta, ale przez ta cala sytuacje z moim ojcem w ogole nie moge rozmawiac xD

jak jeszcze 8 lat temu moglem z nim wdac sie w dyskusje bo byl w centrum to teraz przez ten caly natlok manipulacji w mediach nie da sie z nim porozmawiac nawet na normalne tematy bez klotni ()

edit: takze sprawa nie dotyczy tylko ludzi ktorzy tam byli, ale wszystkich
  • Odpowiedz
@vistafan12: ostatnio jak raczyłem się przy mojej matce zaśmiać z matki boskiej wąsikowej to wpadła w szał, zwyzywała mnie, powiedziała, że jestem nikim i że nie chce mnie widzieć xD bo nie mam empatii dla biednej kobiety której zabrano męża xDDD
w sobotę ma urodziny, pewnie będzie je spędzać z wąsikami, bo ja się nie wybieram xD
  • Odpowiedz
@vistafan12:

jak jeszcze 8 lat temu moglem z nim wdac sie w dyskusje bo byl w centrum to teraz przez ten caly natlok manipulacji w mediach nie da sie z nim porozmawiac nawet na normalne tematy bez klotni ()


u mnie to samo, po prostu nie rozmawiaj jak jest przyklejony do telewizora
tam jakąś straszną trucizne muszą do uszu sypać że ludzie sie w pół-potwory zmieniają

z
  • Odpowiedz
  • 1
@Renard15 pewnie i masz rację, spróbować warto ale nie widzę powodzenia. przynajmniej mama ma dalej poglądy centrowe, nigdy za pisem nie głosowała także z nią dalej da się ugadać
  • Odpowiedz