mirko_anonim mirko_anonim 23.01.2024, 20:16:10 3 + Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia... Pokaż treść
cichy-spokojny-grzeczny cichy-spokojny-grzeczny 23.01.2024, 20:18:55 via Wykop 5 + @mirko_anonim: To jest lajt. In daydreaming to ja mam drugie życie koleś.
lukiwach997 lukiwach997 23.01.2024, 20:28:58 via Wykop 1 + @mirko_anonim: samotnosc zbiera żniwa i tyle
lubiejescfrytki lubiejescfrytki 23.01.2024, 22:52:46 via Android 0 + @mirko_anonim Spokojnie, do Choroszczy jeszcze daleko. Mi też się czasem śni, że podobam się facetom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
typowyWykopekMizogin typowyWykopekMizogin 25.01.2024, 01:53:27 via Wykop 0 + @mirko_anonim: chłopie ja sam mieszkam nie wychodzę x domu i ciągle do siebie gadam. Najgorzej jak musze wyjść zrobić zakupy to też do siebie gadam w sklepie xd
Wpis z mikrobloga
Skopiuj link
Skopiuj link