Wpis z mikrobloga

Kilka minut temu dodałem post, w którym wyraziłem szok po obejrzeniu fragmentu filmiku kanału Dla Pieniędzy na temat Tuska. Bardzo agresywny i kłamliwy wobec Tuska, w skrócie i delikatnie rzecz ujmując. Poszperałem dalej - okazało się, że typ jest sponsorowany przez CPK - jeden z jego filmów jest oznaczony.

To jest po prostu szok. Spółka CPK z pieniędzy podatników sponsoruje youtubera, który szkaluje na całej linii Tuska. W najnowszym filmiku masa nawiązań do zdrady Polski przez Tuska. W komentarzach też jazda po bandzie po Tusku. To są standardy białoruskie po prostu. Ten Paweł Svinarski powinien tę kasę w zębach oddawać. Oczywiście gość jest powiązany z Konfederacją i także z nimi współpracuje. Patologia.

#polityka #4konserwy #neuropa #dlapieniedzy #sejm #sejm #konfederacja
Gours - Kilka minut temu dodałem post, w którym wyraziłem szok po obejrzeniu fragment...

źródło: IMG_3139

Pobierz
  • 118
@Gours
Ja myślę że większą patologią to było złodziejstwo, układy, przekręty, kolesiostwo Tuska na skalę krajową, na skalę 30 mln Polaków.
Poważny audyt, miotła która wywali z spółki pisowskich aparatrzykow i zatrudni się prawdziwych specjalistow. Takie powinny być działania


@czlapka: problem w tym, że miotła wywali pisowskich aparatczyków a zainstaluje ludzi od obecnie rządzącej ekipy. Nasz kraj potrzebuje CPK.
@Gours weź o nim poszukaj kto go sponsoruje, bo podobnie wygląda:

https://wykop.pl/wpis/73506733/ogladacie-damianolszewski-praktycznieopieniadzach-


@mk321: kurde odsubowałem typa parę tygodni temu, bo zauważyłem, że odjechał w stronę PiSu, a w komentarzach wybiło szambo. Dobrze, że nie tylko ja to widzę, chociaż suby rosną, niedawno miał 500k, teraz ma już 518. A pod filmami tysiące łapek w górę przeciwko rudemu Tuskowi. Ehhh xD

W ogóle to jego nachalne reklamowanie produktów finansowych jest beznadziejne imo.
@puchacz22
Mieli umowę, że się nie ruszają. Najwyraźniej Tusk oszukuje nawet w takich betonowych układach, albo PiS zajął się złodziejstwem od razu i przekładali karanie platfusów na wieczne jutro, bo tysiące się same nie ukradną.
No to zgłaszać mu kanał, jak przyjdzie kilkaset zgłoszeń, to mu YT zablokuje cały kanał lub monetyzacje na parę miesięcy, to się nauczy
@Gours: a ci atakujący Glapę też powinni zostać sprawdzeni? Jak wiadomo, na walkę z przeciwnikami politycznymi partie nie żałują pieniędzy
@lhotse89 Oczywiście, że będą. Wystarczy tylko mieć pojęcie o gospodarce, ekonomii i kosztach przewozów towarów i usług. Polska będzie ogromną konkurencja dla zachodu, przez co zarobimy na tym ogromne pieniądze. Pokładam duże nadzieję w tym projekcie i mam nadzieję, że takie małoskowe klakiery jak ty nie będą miały nic do powiedzenia w tej sprawie.


@Nanuno: I z pewnością ekipa pracująca w CPK ma pojęcie o ww. kwestiach. Więc na pewno jest