Wpis z mikrobloga

Kilka minut temu dodałem post, w którym wyraziłem szok po obejrzeniu fragmentu filmiku kanału Dla Pieniędzy na temat Tuska. Bardzo agresywny i kłamliwy wobec Tuska, w skrócie i delikatnie rzecz ujmując. Poszperałem dalej - okazało się, że typ jest sponsorowany przez CPK - jeden z jego filmów jest oznaczony.

To jest po prostu szok. Spółka CPK z pieniędzy podatników sponsoruje youtubera, który szkaluje na całej linii Tuska. W najnowszym filmiku masa nawiązań do zdrady Polski przez Tuska. W komentarzach też jazda po bandzie po Tusku. To są standardy białoruskie po prostu. Ten Paweł Svinarski powinien tę kasę w zębach oddawać. Oczywiście gość jest powiązany z Konfederacją i także z nimi współpracuje. Patologia.

#polityka #4konserwy #neuropa #dlapieniedzy #sejm #sejm #konfederacja
Gours - Kilka minut temu dodałem post, w którym wyraziłem szok po obejrzeniu fragment...

źródło: IMG_3139

Pobierz
  • 118
  • Odpowiedz
Noi teraz wypłynie ile kasy na lewo wyciągnięto z tego CPK. Projekt od gruntownego audytu. A te pijawki influencerzy i inny smiec, powinny oddać nasze pieniądze.
  • Odpowiedz
Ten kretyn z malowaną brodą od zawsze był dla mnie dzbanem nie mającym pojęcia o tym co gada.

Z resztą ten typ chyba jakieś mlmy promował, nawet tak wygląda jak typowy mlmiarz xD
  • Odpowiedz
@Nanuno Tak i te prognozy o gigantycznych zyskach pochodzą tylko i wyłącznie z marzeń finansujących CPK ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nawet firma doradcza którą CPK wynajęło do analizy wpływu na gospodarkę wprost odcina się od przekazanych przez CPK założeń.
pejczi - @Nanuno Tak i te prognozy o gigantycznych zyskach pochodzą tylko i wyłącznie...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz
CPK to ogromna inwestycja dla Polski, która przyniesie gigantyczne zyski i to jest fakt, a nie opinia, bez względu na to czy jakiś Abdul z kanału Dla Pieniędzy tak uważa, czy też nie.


@Nanuno: xD

"No mówię ci stary, widziałem w telewizji, będą miliardy!"
  • Odpowiedz
  • 0
@pejczi Klasyka, po co w Polsce coś budować jak jest już w Niemczech czy gdzie indziej na zachodzie. Przez takich jak ty, Polska nigdy nie będzie znaczącym graczem w UE, a w obecnych czasach, przy dobrym i mądrym podejściu do tematu, mamy szansę być jednym z liderów UE za parę lat.
  • Odpowiedz
  • 0
@lhotse89 Oczywiście, że będą. Wystarczy tylko mieć pojęcie o gospodarce, ekonomii i kosztach przewozów towarów i usług. Polska będzie ogromną konkurencja dla zachodu, przez co zarobimy na tym ogromne pieniądze. Pokładam duże nadzieję w tym projekcie i mam nadzieję, że takie małoskowe klakiery jak ty nie będą miały nic do powiedzenia w tej sprawie.
  • Odpowiedz
@Gours: cała teza postu jest lekko mówiąc trochę naciągana i nieuczciwa. Nakręcił jeden sposnorowany materiał o CPK, a ty piszesz, że 'jest sponsorowany' co nie jest prawdą i nie jest tożsame.

To tak jakby napisać, że streamer jest sponsorowany przez blizzarda bo zapłacili mu żeby godzinkę pograł w jego gierkę i mówił o niej pochlebnie. Nikt później takiego streamera nie utożsamia z wypowiedziami blizzarda i taki streamer nie ma przyklejonej łatki
  • Odpowiedz
  • 4
@Hekun: potem zrobiłem większy research i okazało się, że tych materiałów sponsorowanych przez CPK po przegranych przez PiS wyborach było 4. W niecałe 2 miesiące.
  • Odpowiedz