Wpis z mikrobloga

Kilka minut temu dodałem post, w którym wyraziłem szok po obejrzeniu fragmentu filmiku kanału Dla Pieniędzy na temat Tuska. Bardzo agresywny i kłamliwy wobec Tuska, w skrócie i delikatnie rzecz ujmując. Poszperałem dalej - okazało się, że typ jest sponsorowany przez CPK - jeden z jego filmów jest oznaczony.

To jest po prostu szok. Spółka CPK z pieniędzy podatników sponsoruje youtubera, który szkaluje na całej linii Tuska. W najnowszym filmiku masa nawiązań do zdrady Polski przez Tuska. W komentarzach też jazda po bandzie po Tusku. To są standardy białoruskie po prostu. Ten Paweł Svinarski powinien tę kasę w zębach oddawać. Oczywiście gość jest powiązany z Konfederacją i także z nimi współpracuje. Patologia.

#polityka #4konserwy #neuropa #dlapieniedzy #sejm #sejm #konfederacja
Gours - Kilka minut temu dodałem post, w którym wyraziłem szok po obejrzeniu fragment...

źródło: IMG_3139

Pobierz
  • 118
@Justyna16 Gdzie on oszukuje ludzi? Może wskażesz jakieś konkrety? Widzę chyba dupka piecze, skoro czyjeś spore dochody nazywasz pajacowaniem. A no i gdzie on bierze pieniądze od PiSu, skoro u władzy jest KO i ich pobratyńce? CPK to powinien być polski projekt, a nie partyjny.
@lhotse89 Na razie to pół zdania merytorycznie nie powiedziałeś, ani nie poprales swoich wysrywów żadnym dowodem. Mało tego, wmawiasz mi ciągle swoją chora retorykę i biadolisz o jakimś oglądaniu tv, gdzie ja nie mam tv w domu, bo jest mi do niczego nie potrzebny.
@Nanuno: synku spółka cpk to kto ją stworzył ? Aniołki ? Gdzie oszukuje ? Do niedawna tytułował się magistrem.19 stycznia tego roku zmienił się prezes w CPK i w tym samy momencie cygan zaczął ujadać na Tuska. Jakie to dochody ? Prowadzi jakiś biznes czy bawi się w influencera ? Jego biznesem jest czerpanie korzyści z głupoty takich jak ty.Z niego taki ekonomista jak z derpiensky modelka a z janoszek aktorka.Liczą
@lhotse89 Na razie to pół zdania merytorycznie nie powiedziałeś, ani nie poprales swoich wysrywów żadnym dowodem. Mało tego, wmawiasz mi ciągle swoją chora retorykę i biadolisz o jakimś oglądaniu tv, gdzie ja nie mam tv w domu, bo jest mi do niczego nie potrzebny.


@Nanuno: xD wskazałem, że brak dowodów na sukces CPK - nie odniosłeś się. Przypomniałem, że plotka o rzekomych wielkich zyskach jest wyssana z palca - nie zdementowałeś.
@Justyna16 @lhotse89 Głąby kapusciane, krytykujecie typa co nagrywa filmiki na YT i wyzywacie go od cyganów, zarzucając mu brak wiedzy, gdzie sami zgrywacie ekspertów na jakimś portalu ze śmiesznymi obrazkami dla przegrywów. Przecież to jest nie lada fikolek i spora hipokryzja. Oprócz waszych żałosnych pierdów nie podaliście żadnych linków do rzetelnych źródeł potwierdzających wasze wypociny, żadnych wypowiedzi ekspertów, ani danych. Jesteście oboje siebie warci i brzmicie jak niemieckie multikonto. Radzę odstawić TVN24,
@Nanuno: A w którym miejscy zgrywam eksperta ? Koleś bral kasę z CPK ? Brał.Koleś nie ma wykształcenia ? Nie ma. Prowadzi jakiś biznes prócz bycia influencerem i reklamowaniem produktów ? Nie prowadzi. Jego kanał należy do abstra ?Należy. Ja nie uczę ludzi w pożyczonym samochodzie jak żyć ;) Nie buduje mitu milionerki w wynajmowanym apartamencie ;) Linki i dane ? No właśnie nie ma , wszystko palcem po wodzie pisane
@Justyna16 XDDDD
Od dobrych dwóch godzin się wymądrzasz na temat CPK i gościa z YouTube'a, którego notabene wyzywasz od cyganów, przy czym nie masz ani pojęcia o projekcie takim jak CPK, a negujesz jego słowa tylko dlatego, że nie wpisuje się w twoja retorykę, a jego samego mieszasz z błotem nie weryfikując tego czy gość ma swoją działalność gospodarczą, jakie ma samochody, ile zarabia itd. Wszystko opierasz tylko na swoich wymysłach i
@1dwa3: Możliwe ale wątpliwe. Jeden temat wrzucony o cpk, brak informacji o byciu sponsorowanym przez coś powiązanego(zazwyczaj XTB).
Bardziej prawdopodobne że oparł informacje na ekspertach chwalących cpk bo materiał jest po prostu wyważony.
@Justyna16 @lhotse89 Głąby kapusciane, krytykujecie typa co nagrywa filmiki na YT i wyzywacie go od cyganów, zarzucając mu brak wiedzy, gdzie sami zgrywacie ekspertów na jakimś portalu ze śmiesznymi obrazkami dla przegrywów. Przecież to jest nie lada fikolek i spora hipokryzja. Oprócz waszych żałosnych pierdów nie podaliście żadnych linków do rzetelnych źródeł potwierdzających wasze wypociny, żadnych wypowiedzi ekspertów, ani danych. Jesteście oboje siebie warci i brzmicie jak niemieckie multikonto. Radzę odstawić TVN24,
@lhotse89 Dobra, z Tobą już przygłupie skończyłem, bo szkoda mojego czasu na czytanie twoich urojonych pierdów i brak odniesienia się do konkretów. Won na czarno! I to w podskokach.
@lhotse89 Dobra, z Tobą już przygłupie skończyłem, bo szkoda mojego czasu na czytanie twoich urojonych pierdów i brak odniesienia się do konkretów. Won na czarno! I to w podskokach.


@Nanuno: Napisz wprost, że nie masz nic mądrego do powiedzenia i tchórzysz. Napisałeś chyba z 10 wiadomości o tym, że nie mam nic do powiedzenia, ale jednocześnie 0 wiadomości, w których jakkolwiek ustosunkowałeś się merytorycznie do moich słów xD

Jak dziecko w
@Gours: CPK jest w Polsce potrzebny z uwagi na ruch cargo ale i przede wszystkim z punktu widzenia bezpieczeństwa wojskowego. Nie ma o tyle znaczenia dla Polski czy będą budowali CPK Chińczycy, Koreańczycy, Francuzi czy Amerykanie, ważne żeby było to zrobione porządnie i dało kopa do przodu polskiej gospodarce. PIS bardzo chciał się tym tematem obłowić i powsadzać swoją ekipę do koryta co nie zmienia faktu, że mądry rząd powinien w