Wpis z mikrobloga

Dostałem odpowiedź z Ministerstwa Rozwoju i Technologii na wniosek o informację publiczną dotyczący kredytu 0% ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poprzednia część tej sagi: https://wykop.pl/wpis/74683447/tomek123456789-i-co-tam-tobie-odpowiedzieli-bo-dzi

Wstawiam screeny odpowiedzi w formie jaką ją otrzymałem (z zamazanymi przeze mnie danymi osobowymi - moimi i pracownika ministerstwa, który przygotowywał odpowiedź). Sorry za dziwny układ kartek z PDF-a na obrazku (2x2), ale z tego co widzę to na wykopie nie da się wrzucić więcej niż jednego obrazka do wpisu.

#nieruchomosci #polityka #sejm #kredythipoteczny #kredyt2procent
tomek123456789 - Dostałem odpowiedź z Ministerstwa Rozwoju i Technologii na wniosek o...

źródło: odpowiedz_mrit

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
czyli opracowali urzednicy.... i... i tyle....

Swoja droga, ciekawa to konstrukcja gdzie wladza WYKONAWCZA ma byc autorem ustawy, ktora potem przyjie sejm jako "swoja" (bo "swoich" urzednikow).... no ale konstytucja konstytucja, tamci lamali konstytucje, tutaj mamy wyrazy trojpodzial wladzy ;)

Mam teraz rozumiec, ze Mirek napisal ten wniosek w kontekscie info (o ile dobrze pamietam) ze to nie jest pomysl z czapki, tylko ze byl konsultowany? A z pisma wynika, ze jest
  • Odpowiedz
@del855: we wpisie na stronie ministerstwa było:

Projekt nowego instrumentu już niedługo poddamy szerokim konsultacjom m.in. z bankami, organizacjami konsumentów oraz środowiskiem przedsiębiorców

Niestety jak widać na ten moment zdążyli to skonsultować tylko z bankami i deweloperami. Konsumenci mogą poczekać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz