Wpis z mikrobloga

@Deska_o0: ja już się nasłuchałem o teoriach spiskowych, skomentuje obrazkiem.

OPowi tyle wystarcza,

no niekoniecznie, to że napisałeś

wrzucając debila jako źródło przeskakujesz do grupy "szury"

wskazuje raczej że debilem jesteś ty, bez urazy. I Duda wraz z Pawłowicz będą przed tobą jakbym miał szacować, nieironicznie pokazałeś mniej niż oni. Pomijam już że napisał

pracy profesora psychologii ewolucyjnej

z podkreśleniem "praca" co wskazuje że to dorobek a nie tytuł ma znaczenie.
UsmiechNiebios - @Deskao0: ja już się nasłuchałem o teoriach spiskowych, skomentuje o...

źródło: 84bcffff01e412958c464e09b8e87b10e97b8f3e8041803c999d4df1e3eb3344

Pobierz
, biorąc pod uwagę to ile się o nich mówi, a ile tak na prawdę znaczą na świecie.


@ab6661:

To jest równie głupia opinia, jak ta o rządzeniu przez nich światem...
ja już się nasłuchałem o teoriach spiskowych, skomentuje obrazkiem.


@Usmiech_Niebios: dlaczego obrazkiem? czyżbyś w przeciwieństwie do mnie nie czytał tej "pracy"? wiele na to wskazuje, choćby to że "bronisz" idioty widzącego spisek żydów w światowej sprzedaży truskawek które mają pozabijać gojów
Bo wiesz że to jedna z rzeczy głoszona przez niego, którą to ja nazywam teorią spiskową?
@ab6661: tricki z żydami są trzy stosunek ich populacji do znaczenia jest duży. Narody które mimo rozrzucenia po świecie nie asymilują się, mają nie fajną tendencję do organizowania się w dziwne grupy, patrz cyganie.
Ostatni cytaty z bibli ich największego święta(niewola i ucieczka z egiptu) dają uczą ich swych rzeczy jak bezwględnie negocjować, jak jako mniejszość być takim cierniem w dupie że każdy ma cię dosyc
czyżbyś w przeciwieństwie do mnie nie czytał tej "pracy"?


@Deska_o0: to mówisz że każdy kto ją czytał musi się z nią nie zgadzać i ją atakować?
I obrazkiem bo miałem taki kaprys.

które mają pozabijać gojów

to nie będzie praktyka spiskowa jak się okaże że jakość produktów spożywczych spadła?
Pytam bo nie wiem jak się mówi na teorie spiskowe które się spełniły, choćby dogadanie Von der Leyen w sprawie szczepień poza
to mówisz że każdy kto ją czytał musi się z nią nie zgadzać i ją atakować?


@Usmiech_Niebios: zadałem ci proste pytanie, wstyd ci teraz że bronisz czegoś czego nawet nie czytałeś? Nie bardzo widzę inną opcję skoro boisz się odpowiedzieć

to nie będzie praktyka spiskowa jak się okaże że jakość produktów spożywczych spadła?


@Usmiech_Niebios: ale co miało spadać? przecież truskawki według niego po to zostały wymyślone, żeby truć gojów, nie
zadałem ci proste pytanie, wstyd ci teraz że bronisz czegoś czego nawet nie czytałeś? Nie bardzo widzę inną opcję skoro boisz się odpowiedzieć


@Deska_o0: no właśnie czytałem, ale też nie ukrywam że parę lat temu
Co do wstydu - planujesz napisać w którym fragmencie książki są truskawki?
@Usmiech_Niebios: czyli przechodzisz z kłamstw, oraz pomijania pytań w próbę przypisania mi autorstwa własnych urojeń? Przykre ale przewidywalne, nigdzie nie pisałem że to z tej książki, pije do poglądów autora przybliżających jego rzetelność
@Deska_o0: moich urojeń o truskawkach? Chyba się pogubiłeś kto zaczął ich temat.
Myślałem że gadamy o książce a tu zacząłeś od pisania że duda bo przegapiłeś słowo "praca", przez zarzucanie mi kłamstw (bez pisania o tym na czym miałyby polegać, ale standard kiedy ktoś jest takim dyskutantem jak ty), a teraz jeszcze urojenia bo myślałem że piszesz o książce którą rzekomo czytałeś? No jak twoje zarzuty do książki to duda i
@Blackhorn: Ultra niepopularna opinia spiskowa mająca nic wspólnego z rzeczywistością. Syjoniści są bardzo niebezpiecznym narodem gdyż byli w stanie podsycać nastroje holocaustu, pisać o holocauście długo zanim jakikolwiek nastąpił, jeszcze wtedy gdy jeden wódz dopiero w pieluchy robił, znaleźć jelenia w postaci malarza pokojowego z wąsikiem, dać mu kasę, poświęcić większość swoich pobratymców w wierze tylko po to by na postawie gigantycznej ofiary swoich braci wyhandlować powstanie państwa Izrael.

To też
moich urojeń o truskawkach? Chyba się pogubiłeś kto zaczął ich temat.


@Usmiech_Niebios: tak, twoich kłamstw o tym że pisałem iż ich dotyczy książka

myślałem że gadamy o książce


@Usmiech_Niebios: nie mam zielonego pojęcia skąd ten pomysł, przecież ja nigdzie o niej nie pisałem kiedy mnie wolałeś

zacząłeś od pisania że duda bo przegapiłeś słowo "praca"


@Usmiech_Niebios: nic nie przegapiłem, może następnym razem poproś kogoś z ukończoną podstawówką żeby ci